Skocz do zawartości

Partnerzy / Sponsorzy

Nowy szablon forum

Wesprzyj forum i otrzymaj nagrodę

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Zobacz jak

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Dawid 

Doświadczenie: Wiadomo, że jest znam się na tym dobrze.

Link do konta Steam oraz Twój Sid:

https://steamcommunity.com/profiles/76561198986646124/

STEAM_0:0:513190198

Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Nie pracuję, teraz także mam wiecej tego czasu, obowiązki w domu też jakieś są ale przy kompię dam radę posiedzieć z 4-6h :)

Jaki program do sprawdzania demek posiadasz: Standard Consola Cs 1.6

Jakie 3 Cechy powinien posiadać członek UBT: Powinien być dobry w tym co robi, napewno sprawiedliwy, i spora pomoc od samego siebie ;)

Czy grałeś kiedykolwiek na cheatach? ( jeśli tak to na jakich? ) Oczywiście że grałem: Wallhack, ESP, i na kilku setach ;)

Kontakt: Forum/Steam/GG/TS!

Dlaczego Ty: Uważam, że nadaje się na to stanowisko. Jestem uczciwy, ogarnięty, kulturalny i przede wszystkim cierpliwy. Szanuję zdanie innych. Staram się każdy problem rozwiązać poprzez rozmowę, jestem osobą bezkonfliktową. Nie popełniam raczej błędów ortograficznych, czasem się zdarzy jakiś interpunkcyjny. Nie ukrywając, chciałbym być też tutaj kimś wiecęj niż użytkownikiem Pozdro ;) 

Edytowane przez `CroopeK
  • Lubię to! 1
  • WOW 2
Odnośnik do odpowiedzi

Znasz się na tym, a dostałeś bodajże 1/2 degradacje z UBT?

3 minuty temu, `CroopeK napisał:

i na kilku setach ;)

na setach powiadasz? Może dałbyś więcej info na czym. Hpp/alternative/interium/hl1/aimware/vermillion i inne gówna, które są useless w 2020r. Sety możesz mieć z neta, jak większość.

Neutral, z racji tego, że czekać 47h na odwołania to poezja.

By Amy Winehouse,

Po co piszesz takie kocopoły, daj mi link do odwołań, które czekały 48 godzin, najlepiej odwołania z charakteru miękkich (np. screeny). Ja wchodząc w archiwum widzę, że odwołania rozpatrywane są bardzo szybko, nawet w 10 minut o ile UBT jest aktualnie na forum. Logicznym faktem jest, że ciężkie zgłoszenia, które są wymagające, będą rozkładane w czasie. Ale to rzadkie i pojedyncze wyjątki, a opisujesz to jakby każda paczka screenów zalegała dniami, a widzę w archiwum, że odwołania rozpatrywane są tak jak wcześniej mówiłem, nawet w kilka minutek. Jeśli spędzasz 24h/7 na forum i jesteś w stanie tylko "kampić" na jakieś demko i nie masz innych zajęć, zapraszam do UBT. Taka osoba bez żadnych hobby i zajęć na pewno się przyda.

• Super 1
Odnośnik do odpowiedzi

Myślę że można byłoby dać szansę, ja tam jestem na TAK

+doświadczenie

+Steam

+Wiek

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Podanie w porządku, wymagania spełnione, widuję na forum. W swojej skrzynce odbiorczej na forum otrzymałeś wiadomość z testem wiedzy na temat rozpatrywania screenów. 

//

Test zaliczony na ocenę dobrą. Po uprawnienia w bansie zgłoś się do @^^^MaLIk^^^. Po rangę w odpowiednim dziale, chyba że z góry zostanie Ci przydzielona przez administrację. 

Reszta została przekazana w wiadomości prywatnej.

Gratuluję i życzę dalszych sukcesów.

• Lubię to! 2
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O Nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...