Skocz do zawartości

Partnerzy / Sponsorzy

Nowy szablon forum

Wesprzyj forum i otrzymaj nagrodę

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Zobacz jak

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Hubert

Nick (w grze): ProFesoreK

Znajomość komend admina (1-10):6

Czy posiadasz sprawny i działający mikrofon: Tak

Link do GameTracker'a z Twoimi godzinami na serwerze:https://www.gametracker.com/player/ProFesoreK/91.224.117.88:27150/

Dlaczego chciałbyś zostać adminem: Dosyć często gram i dużo jest osób które nie do końca wiedzą o co chodzi i oczywiście pilnował porządku na serwerze

Czy posiadasz STEAM z grą cs 1.6?: Oczywiście że tak

Twoje STEAM_ID: skopiuj do schowkaSTEAM_0: 1: 569477692

Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na pilnowanie serwera?:Od 3-5 godzin dziennie

Kontakt: FB, discord, steam

Edytowane przez El ProFesoR
Tak
  • Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

Na tak

+wiek

+gt

+steam (już kupił widziałem osobiście)

+poświęcenie czasu

Edytowane przez Andrzej Pazdzioch
  • Kocham to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

Kurcze no nie wiem powiem tak zależy od opiekuna ja bym dał okres próbny i zależy nam na steam ale musisz sie okreslić opiekunowi kiedy zakupisz steam 

+amxx

+gt 

+wiek

-steam

+mikro

• Dziękuję 1
Odnośnik do odpowiedzi

Przyjmuje na okres próbny 2 tygodni. Kupiłeś steam jak pisałeś godziny masz, opinie na twój temat słyszałem same dobre więc nie widzę przeszkód żebyś został adminem. A po drugie  potrzebuję adminów, serwer nabiera tempa cały czas są nowi gracze a porządku trzeba pilnować, proszę zgłosić się na forum po rangę https://deagleshot.eu/forum/17-odbierz-rangę/   i oczywiście na PW steam do mnie by odebrać rangę na serwerze. 

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O Nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...