Skocz do zawartości

Partnerzy / Sponsorzy

Nowy szablon forum

Wesprzyj forum i otrzymaj nagrodę

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Zobacz jak

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: kostume to kocur 
 Nick admina banującego: kacorvixon_
 Opis sytuacji: gram sobie 5 minut i dostaje bana 
 Wyciąg z konsoli: 
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ DeagleShot.eu
[AMXBans] Powod: 'Czitowanie'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_1:0:1395667160'
[AMXBans] Twoje IP: '31.0.126.17'
[AMXBans] =======================================
 Link do bana: http://bany-deagleshot.xaa.pl/ban_list.php?bid=13319
*Link do demka: nie posiadam 
 Data i Godzina: 24.11.2020 - 17:46:07
 Serwer: only dd2
  • Haha 2
Odnośnik do odpowiedzi

Machasz tą myszką az oczy bolą  milego ogladania ub team demko z hltv  http://ehltv.hltv.org.pl/srv54796/HLTV-2011241729-de_dust2.dem.zip

Edytowane przez Blackwood ;]
  • Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

@kolaj8 tylko, ze wtedy tamten typ byl w locie jak go zabilem, jesli sie nie myle ;d 

@El bagietto na triggerze akurat nie gram XD

Edytowane przez kostuͪmͣeͯ.
Odnośnik do odpowiedzi
Moderator

https://megawrzuta.pl/download/40fde95026cf3571a7997dcdd344f4fb.html

U mnie nie wygląda jakbyś nawet strzelił w hitboxy gracza

Tak jak pisałem być może, że to wina hltv bo potem celownik był na graczu, zostawiam to do oceny UBT

Edytowane przez kolaj8
  • Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

10:10 ; normalne glowy

14:00 ; celownik obok glowy po strzale celownik idze na glowe 

14:32 ; to samo celownik wgl obok modelu 

16:38 ; raczej normalny strzał

16:39 ; celownik miedzy drzwami a strzał przez sciane trafia glowe 

16:41 ; celownik kilometr od gracza ale frag jest

16:48 ; strzał w skrzynke ale głowa siada 

kamil ostatnio poprawiał to hltv i wydaje mi sie ze jest dokładniejsze niz wczesniej

mozna by mowic ze hltv nie jest dokładne i dlatego celownik nie jest na glowie ale takie odległosci jak w 16:41 nie sa przez to ze demko jest hltv 

• WOW 2
Odnośnik do odpowiedzi

( 10:10 - 10:17 ) Akcja spalona, chłopaczek ewidetnie gra na wspomagaczu, zwłaszcza jak strzela 3 banię 

( 14:00 - 14:03 ) Celownik nie na głowie, a strzela banię 

( 14:23 - 14:37 ) akcja z awką spalona na maxa! 

( 16:22 - 16:50 ) resp i brama spalone i na B tak samo

( 17:34 - 17:55 ) lecą banię po pestce z awki i digla kosior z chłopaka :D

Edytowane przez `CroopeK
  • WOW 2
Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, `ZeT napisał:

10:10 ; normalne glowy

14:00 ; celownik obok glowy po strzale celownik idze na glowe 

14:32 ; to samo celownik wgl obok modelu 

16:38 ; raczej normalny strzał

16:39 ; celownik miedzy drzwami a strzał przez sciane trafia glowe 

16:41 ; celownik kilometr od gracza ale frag jest

16:48 ; strzał w skrzynke ale głowa siada 

kamil ostatnio poprawiał to hltv i wydaje mi sie ze jest dokładniejsze niz wczesniej

mozna by mowic ze hltv nie jest dokładne i dlatego celownik nie jest na glowie ale takie odległosci jak w 16:41 nie sa przez to ze demko jest hltv 

10:10-10:17 2 pierwsze hs spalone widać triger mały fov lecz przesunęło mu na głowę patrząc na to jak on sam celuje nie byłby to jego ruch.

14:00: za szybko triger mu strzelił XD ( strzela szybciej czasami niż widzi wystarczy że na boxie będzie )

14:32 ; to samo celownik wgl obok modelu -  zgodzem siem

16:38: śmiem zaryzykować kolejne +b, według mnie strzelił i mu przesunęło na typa xD

16:48 XD oj byczku XDDDDDDD

ez dobrze że mnie nie rozpisujecie 

@kostuͪmͣeͯ. Jakbyś włącz psilenta to by klir było i fov zmniejszył o 0.1/0.2 ://

• Lubię to! 1
  • WOW 1
Odnośnik do odpowiedzi
Moderator

10:10 ; to nie są legit hedy

13:11 ; strzelasz bez celu w galę, widać jak zachowuje się celownik i gdzie lecą kule, gdy przeciwnika nie ma w zasięgu, wówczas przy którymś oddanym fragu wskakuje przeciwnik, który dostaje dziwnego heda przez podłogę

16:48 ; o tyle co poprzednie fragi na tym retake są okej (frag z awp fartowny, zdarza się, normalna sytuacja; frag z deagla na lagu, nie można ocenić), to jednak tego fraga na kominie nie przepuszczę

17:41 ; nawet nie komentuję

Wall'a raczej tutaj nie ma i właśnie między innymi dlatego nadziałeś się na sytuację z czasówki 13:11. Jak masz tak słabo skonfigurowane sety to raczej staraj się nie strzelać tam, gdzie nie ma przeciwnika. Też nie wiem jakim bambikiem trzeba być, żeby ustawiać sety do awp na głowę, ale chociaż podtrzymałeś 100% headshotów nawet biorąc się za snajperkę, gratuluję.

To powyżej to moja rozpiska, którą miałem już zapisaną dzień temu. Teraz odniosę się do czasówek podanych przez poprzedników.

14:00 ; nie musi to być trigger, dla mnie normalna reakcja, nie była wcale szybka, by podciągać to pod wynik oprogramowania

14:32 ; jak najbardziej czasówka mogła tak wyglądać i wcale nie musi to być wynik aimbota, pamiętajmy z czym mamy do czynienia i jak zachowuje się model oraz klatki, gdy model spada w dół, na spokojnie mogło mu tego killa zaliczyć, dam +/- tutaj ze względu na całokształt dema (podciągam bardziej pod ban, aniżeli pod ub ze względu na moją rozpiskę wyżej)

UBT powyżej proszę o przeanalizowanie rozpiski, ponowne przeanalizowanie demka i wyciągnięcie wniosków oraz naniesienie poprawek na swoje rozpiski (oczywiście w cudzysłowie, nie edytować wypowiedzi, tylko dostrzec błędy).

Ban zostaje.

• Lubię to! 1
  • WOW 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O Nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...