Skocz do zawartości

Partnerzy / Sponsorzy

Nowy szablon forum

Wesprzyj forum i otrzymaj nagrodę

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Zobacz jak

Ranga Praca Społeczna

Ranga  

22 użytkowników zagłosowało

1. 1. Jesteś za pomysłem?

• Tak
      21
    • Nie
      1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam dla was pewną propozycję, także będę  czekał tutaj na opinie czerwonych, ale też chciałbym was spytać o zdanie.

A więc, mam propozycję aby zrobić rangę ( ja ją zrobię ) o nazwie " Praca społeczna" lub coś w identycznym stylu. Ranga ta będzie przyznawana osobom, które chciałyby odpracować warny/warna. Ranga ma za zadanie dawać reputację każdej osobie która odda głos na nasz serwer, reputację będzie musiał przyznawać we wszystkich tematach, które są w " Zagłosuj na nasze serwery " i każdy post będzie musiał lajkować od momentu ostatniego lajka.

Ranga ta nie będzie miała limitu dawania reputacji.

Zrobilibyśmy na przykładzie, gdzie ta ranga będzie przyznawana na dany okres czasu np.

1 warn - tydzień czasu przyznawania reputacji

2 warny - 2 tygodnie czasu przyznawania reputacji

Zapraszam do głosowania w ankiecie oraz wypowiadania się na ten temat ! 

• Lubię to! 5
  • Kocham to! 1
  • WOW 1
  • Facepalm 1
Odnośnik do odpowiedzi
Moderator

Ciekawy pomysł, dużo lepszy niż reklamy. Jestem za:peepoPat:

• Kocham to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

No tak a mi reklamy kazał robić "nie ma innego sposobu" pisał 😂😂

Ale pomysł okej xd jestem za 

• Haha 1
Odnośnik do odpowiedzi
Donator

A kiedyś pisałem @looĸ [*]  o randze, ktora będzie przyznawać repki za głosy na serwer D:

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie to mogła by być zwykła ranga myślę, że parę osób byłoby chętnych nawet bez nagrody w postaci zdjęcia warna pełnić te funkcje, ale pomysł bardzo fajny.

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

Tylko sugerowałbym nadzorować przyznawane reputacje żeby zaraz nie było sytuacji, że osoba z taką rangą i nielimitowaną ilością zacznie przyznawać komuś tysiąc reputacji.

• Lubię to! 4
Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Amy Winehouse napisał:

Tylko sugerowałbym nadzorować przyznawane reputacje żeby zaraz nie było sytuacji, że osoba z taką rangą i nielimitowaną ilością zacznie przyznawać komuś tysiąc reputacji.

Na randze będzie ograniczona ilość miejsc, np powiedzmy z 5-10 osób, wyglądało to by tak, że jedna osoba bierze na tydzień a po tym tygodniu wskakuje nowa osoba z listy, zrobiłbym oddzielny temat gdzie ludzie by sie zgłaszali wzorem.

Co do nadzorowania, nadzorować będę ja, będę po prostu kontrolował profil danego użytkownika z ową rangą i patrzył aktywność reputacyjną, podliczać też np mogę ile mial przed rangą przyznanych reputacji, ile bylo odpowiedzi w danym temacie na głosowanie serwera, sposób jest wiele, a przy tym mogę powiedzieć, że jeżeli by taka sytuacja faktycznie mialaby miejsce, będzie przyznawana takiemu użytkownikowi surowa kara, jaka to tajemnica. 

Edit: Chyba że jest jeszcze opcja zeby zrobic jakis dział dla tych rang i tam pisaliby ile zostalo przyznanych przez nich reputacji za głosowanie na serwery

Edit: @Wahnsinn może i masz rację, że żadnych korzyści oraz zabieranie obowiązku danego moderatora, który się tym zajmuje, ale Ci powiem że można także zrobić tak że moderator będzie też jakby nadzorował ich pracę w jakiś sposób? albo może dalej przydzielać reputację, ludzie ai tak na niektórych głosowaniach dają reputację jako użytkownik forum, nie tylko moderatorzy, a też zawsze i to dostanie więcej ta osoba reputacji i myślę, że też to będzie zachęcało w jakiś sposób więcej użytkowników forum do oddawania głosów na serwery, a ranga na jednego użytkownika może mieć też jakiś tam limit, żeby nie mógł nonstop o nią prosić, zgadza sie ? 

• Lubię to! 2
Odnośnik do odpowiedzi

Mimo wszystko jest to głupota i zabieranie obowiązku moderatorom. Moderatorów i tak macie nadmiar, nie widzę problemu, by ktoś nadawał reputację, a jeśli mu się nie chce to gdzie tą "motywacja do działania?" Poza tym nawet głupie reklamy które tworzą użytkownicy, by zdjęto im warna mają swoje korzyści, raz na setkę jakaś osoba zajrzy w reklamę i zobaczy co za sieć, a tak zero pożytku z tego, co moderatorzy mają w obowiązku robić.

Personalnie jestem na Nie.

@Cycu ;] Zdejmowanie warnów zawsze było reklamą/doładowaniem, limitu nie będzie, bo tylko z 5-6 osób ma warny w x ilości, moderator powinien to robić, co zostało mu przydzielone, dwa razy w tygodniu niech rozda reputację i tyle, dawanie ludziom free unwarny jest nie do pomyślenia, po co w takim razie ten moderator? 3 moderatorów będzie, na forum jest mały ruch, strasznie mały, w czym zawadzi któremuś rozdać reputację? Taka ranga miałaby sens w przypadku gdzie jest mnóstwo odpowiedzi, a tutaj? Zaledwie 1 strona w tygodniu.

Edytowane przez Wahnsinn
  • Lubię to! 3
Odnośnik do odpowiedzi

Jestem zaa <>

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie fajny pomysł, ale jeszcze dobrze by było aby takie osoby co odrabiają np 1 warna to musiałyby przez cały tydzień oddawać głosy na wszystkie serwery.

• Lubię to! 1
  • WOW 1
Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym skrócił czas przyznawania tych reputek za jednego warna do 3 dni, bo w innym wypadku robiłbym to cała wieczność :(

• Haha 1
Odnośnik do odpowiedzi

pomysł w sumie taki o, ale kolega admin go moda rzucił dobry pomysł

W dniu 8.01.2021 o 14:52, KillerxXx napisał:

Według mnie fajny pomysł, ale jeszcze dobrze by było aby takie osoby co odrabiają np 1 warna to musiałyby przez cały tydzień oddawać głosy na wszystkie serwery.

odrobienie warna rozdając repke jest izi jak jebanie. w ankiecie dałem tak, bo zawsze to jakaś dodatkowa opcja niż jakieś reklamy po innych forach co są warte tyle co opur.. czyli nic. moim zdaniem lepszym wyjściem jest zrobić coś pożytecznego na diglszocie. przekształcając range na głosowanie na serwery jest o wiele lepszym pomysłem i weźcie to pod uwagę. pozdrawiam mame i tate

• Lubię to! 1
  • Haha 1
Odnośnik do odpowiedzi