Skocz do zawartości
Wystartował Nowy serwer HideNSeek, Serdecznie Zapraszamy! IP: 145.239.237.168:27135 ×

Partnerzy / Sponsorzy

Nowy szablon forum

Wesprzyj forum i otrzymaj nagrodę

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Zobacz jak

przyjęta Skarga haM/ooo weź to poczuj

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór:

Twój nick: #amator MOUSE5

Nick oskarżonego: haM

Opis sytuacji:

1. Admin prowokuje gracza na czacie pytając ''znowu /rs?, człowiek statów''

2.Nie wykonuje obowiązków jakie powinien wykonywać, otóż wczoraj (07.01.2021) jeden gracz nie wykonywał kompletnie celów mapy, pomimo proszeń aby admin przynajmniej upomniał to miał wszytko w dupie.

3. Nie przestrzega regulaminu, otóż dzisiaj (08.01.2021 DD2 12:00 godz. około) zwróciłem uwagę że resp jest 1:30 ''punkt 3, podpunkt 5'' zaczął się bulwersować że nie ma takiego czegoś w regulaminie :))

4.Komunikacja teamspeak3 podczas gry na serwerze :) Po chwili admin zaczął być AFK przed 2 rundy na respie :)

5. Jak wspominałem w punkcie 2, dzisiaj otóż kiedy była bomba już położna byłem w miejscu z którego ciężko było mi przejść do paki przez co została deff, no i w next rundzie admin zaczął mi grozić banem :)

Czas zdarzenia: 07.01.2021-08.01.2021

Dowody (Jeżeli to demko to podać dokładny czas zdarzenia na demku) : ssy poniżej :)

Mam nadzieję że przynajmniej dostanie ostrzeżenie, na więcej dowodów trzeba by było sprawdzić demka :)

20210108123220_1.jpg

admin1.jpg

Edytowane przez MOUSE5
  • Haha 1
Odnośnik do odpowiedzi
Moderator

Nie jest to admin ale skarga zostaje przyjęta w pozostałych punktach 

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Moderator

788255925_Skargaprzyjta.png.e5cf4113e036f5f7f307fe4ec9f68100.png

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O Nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...