Skocz do zawartości

Partnerzy / Sponsorzy

Nowy szablon forum

Wesprzyj forum i otrzymaj nagrodę

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Zobacz jak

Mosiężny Parapet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21:55 kozacko wskakujesz z gali i trigger namierza kolanko.

25:03 ale leci, leci. włączcie sobie siatki hitbox'ów zobaczycie coś fajnego.

do pieca niestety :(

• Lubię to! 1
  • Kocham to! 1

1 minutę temu, DirtyAbrams napisał:

zgodzę się ;D nie ładnie tak grać 

• Kocham to! 1

21:55 +b 

25:03 +b 

Parapet ma racje cała ta ekipa pseudo przyjaciół z cs paliła się na serwerach ds. chole i drugi moderator tak samo ;).

• Lubię to! 4
  • Haha 1

@Amy Winehouse Widzisz coś tam ? 

By  `CroopeK,

Mój post wygrał wszystko :)

• Haha 4
  • Facepalm 9

oj +1 pamiętam jakie oro robilem i jakas smieszna gabi mnie pierwszy raz w zyciu wgl zabila 

Ktoś kto reprezentuje forum bawi sie z ekipą jbw .

Mam nadzieję , że zostaną wyciagniete konsekwencje i nie bedzie zadnej faworki w koncu kamyk tak bardzo o to walczy ;p.

Edytowane przez youknowswho
kc admin
  • Lubię to! 1
  • Kocham to! 3

Z ciekawości obejrzałem demko, bo ta cała klaudia i ten szymuś byli rozpisywani na forum, gdzie byłem, więc trzecią osobę z chęcią obejrzałem i można spalić w piecu :pepewine:

21;55 nie pal sie jak nie potrafisz kochana +b

25;03  jesli chcesz sie uczyc palic od klaudi i szymka,  ktorzy pala sie na totalnym gownie darmowym z csh, to nie zajdziesz daleko +b

dodam, ze na sieci gdzie byli rozpisywani demko patrzalo dosyc doswiadczone ubt, wiec nie ma mowy o pomyłce ;<<

degrad i do kosza, tyle ode mnie.

Pozwolę sobię coś dodac ;>

1.png

2.png

Edytowane przez Vin Diesel
By Amy Winehouse,

Ta dwójka jest u nas zbanowana, nie wiem po co te screeny skoro sam ich banowałem i rozpisywałem.

Godzinę temu, Vin Diesel napisał:

Z ciekawości obejrzałem demko, bo ta cała klaudia i ten szymuś byli rozpisywani na forum, gdzie byłem, więc trzecią osobę z chęcią obejrzałem i można spalić w piecu :pepewine:

21;55 nie pal sie jak nie potrafisz kochana +b

25;03  jesli chcesz sie uczyc palic od klaudi i szymka,  ktorzy pala sie na totalnym gownie darmowym z csh, to nie zajdziesz daleko +b

dodam, ze na sieci gdzie byli rozpisywani demko patrzalo dosyc doswiadczone ubt, wiec nie ma mowy o pomyłce ;<<

degrad i do kosza, tyle ode mnie.

Pozwolę sobię coś dodac ;>

1.png

2.png

> patrzenie na bany z innych sieci :kekw:

By Amy Winehouse,

Tak czy siak ta dwójka co podał screeny ma u nas bana od długiego już czasu, ale oczywiście nie sugerujemy się innymi sieciami.

• Lubię to! 1

Administrator

Wy już wszyscy ocipieliście na punkcie @chloé. Rozumiem kogoś nie lubić, ale obiektywizmu tutaj ani śladu. 

1 godzinę temu, DirtyAbrams napisał:

Co to za rozpiska? Gdzie w 21:55 jej cokolwiek namierza? Wiesz chociaż jak działa trigger, czy nie za bardzo?

Dostałem to demo już kilka miesięcy temu i powiedziałem, że nie mogę zbanować za takie dwie czasówki. Poprosiłem o więcej i niestety więcej nie otrzymałem. Także sorry Winnetou, ale business is business.

21:55 ; zeskakując z gali nie ma żadnego triggera, normalny kill, drugi jakby się uwziąć na Wasze spekulacje to strzelała w kolana

25:03 ; Wasz trigger na kolana w tej czasówce wygląda tak, że gdy stoi to strzela w gościa po miednicy, a dopiero jak kuca następuje obniżenie celownika i strzela po kolanach, gdyby faktycznie miała ustawione sety na kolana jak twierdzicie, każde strzały leciałyby w kolana

Generalnie warto przeanalizować demko pod kątem crosshair placementu w innych, neutralnych sytuacjach. Chociażby tutaj w czasówce 23:18 oskarżona peekuje tunel trzymając... celownik na kostkach.

Dla mnie to demko jest po prostu niewystarczające i nie będę nikogo banował za dwie akcje, które nic nie mówią, a tylko spekulują. Prosiłem o więcej dowodów i nic nie dostałem. Ja jestem zdania, że lepiej uniewinnić cheatera, aniżeli zbanować czystego gracza. Niewystarczające dowody, zamykam.

• Lubię to! 2
  • Kocham to! 6
  • WOW 4
  • Haha 2
  • Facepalm 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O Nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...