Skocz do zawartości

Partnerzy / Sponsorzy

Nowy szablon forum

Wesprzyj forum i otrzymaj nagrodę

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Zobacz jak

zdegradowany Żegnam na zawsze.

dawid jasper
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chce odejsc na zawsze z tej sieci, bo za duzo jest tutaj toksycznych ludzi. Nie szanuje sie takiego redaktora jak ja który zrobil znakomite wywiady i były bardzo poczytne a nie jakies ciekawostki z internetu albo pytania z polish squadu. Zreszta niedlugo przechodze na emeryture bo mam juz ponad 60 lat a wiekszosc tutaj ma tyle lat, ze jak by zliczyc ich lata to by bylo tyle samo co moje albo i mniej. To samo z IQ. Moja misja byla pomoc w ozywieniu redakcji i tak tez sie stalo. Zrobilem wiecej sam niz reszta tych redaktorkow ktorzy licza tylko na jakis kolorek przy nicku jak by byli kurwa daltonistami i to im pomaga lepiej funkcjonowac. Dobrze ze na JB siedzi duzo osob i czesto ciezko na niego wejsc bo brakuje slotow. Chlopaki zrobili dobra robote. 

Chcialbym pozegnac moich kolegow z polish squadu

@szympans @talerzyk @youknowswho @Gannaci. @F3n0men @KOALA @RELOP @saviolak @SplashID @Arcano @rzanetka ೯ @Macao @Mosiężny Parapet  @figo @Victoria 

Mi sie zdaje ze nikogo nie pominalem, a raczej nie bo reszta mi lata kolo chuja.

A na koniec Chcę podziękować jeszcze komuś, bez kogo by mnie już tu dawno nie było, przez kogo to się wszystko zaczęło. @Palenie byłeś ze mną najczęściej, dzięki tobie moja dusza została wyczyszczona ze wszystkich brudów. I mimo, że czasami nie zasługiwałem na twoją obecność, to jednak dziękuję Ci za to, że byłeś, bo zrozumiałem ile jestem tak naprawdę warta. Może kiedyś wrócę, jednak na chwilę obecną muszę się pożegnać. Trzymaj się, cześć. 

Wroce jesli do jutra dostane 500zl na paypal albo Administratora na forum. 

• Kocham to! 1
  • WOW 2
  • Haha 1
  • Smutne 11

Dopiero co wszedłem ale miło było cię poznać :D

• Kocham to! 1

siemano

• WOW 1

bajoo

• Yay 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O Nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...