Skocz do zawartości

Partnerzy / Sponsorzy

Nowy szablon forum

Wesprzyj forum i otrzymaj nagrodę

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Zobacz jak

Rekomendowane odpowiedzi

Nick użytkownika: @Wahnsinn

Ranga użytkownika: Junior admin

Powód skargi: powód dajcie sobie sami

Czas zdarzenia:  Dziś

Krótki opis: nie wiem po co ty rozpatrzyłeś tą skargę skoro Malik mówił na ts że on będzie rozpatrzał te skargę wpier*** się pomiędzy wódkę a zakąskę tak naprawdę nic nie wniosłeś do niej wziąłeś stronę jednej osoby co się wypowiedziała i chodź widziałeś że mu odpowiadam zamknąłeś temat widzę że ci już odwaliło od tego że rangę dostałeś ^^

PS. @^^^MaLIk^^^ nie z jedną osobą rozmawiałem i powiedzą ci że regulamin jest po to żeby go przestrzegać i powinniście go aktualizować na bieżąco bo jako gracze nie będziemy się domyślać co jest zakazane a co nie bo twoje argumenty wczoraj na ts były fenomenalne 

Świadkowie: -

Dowód:

Dodam jeszcze tą wypowiedź co miałem ją napisać w tamtej skardze ale ktoś mi nie pozwolił dokończyć 

Edit @71. Po 1

image.png.8530262137dc51405f135bc36434b409.png

Czemu bierzesz regulamin z innego serwera ? mowa jest o go modzie a nie o dd2 

w regulaminie go moda nie ma żądnej wzmianki o alliasach czy niedozwolonych komendach więc twoje pisanie że za takie rzeczy jest perm to jest śmiech KEKW kolejny dowód na to że nie tylko Ubteam nie patrzy na regulamin danego pod serwera więc wychodzą takie sytuacje że osoby dostają bana za regulamin z innych serwerów gdzie nie ma żadnej wzmianki w regulaminie na go modzie ^^

Druga sprawa

image.png.29eed90eecf85ddc211c58954e239907.png

Racja oba sid'y to NS już ci wyjaśniam dlaczego tak jest używał sid changera z kilku względów których nie mogę ci podać i dlatego jego sid jest NS

i wyprzedzę twoją odpowiedz "Ale to jest nie dozwolone" może i masz racje tylko że sid miał stały żeby wyglądało że gra na NS i z kilku innych powodów ale mniejsza o to kolejną sprawą co poruszyłeś 

image.png.553055de1d952894fef0f1447f26790c.png

nie przeczytałeś skargi chyba do końca albo masz problem z czytaniem na tamten moment co miał dostać za to bana żadnego pkt w regulaminie go moda nie było fajnie że teraz opierasz się na regulaminie z go moda a wyżej z dd2 KEKW

image.png.798d0529ca5d5d54c3c889313e4a2635.png

Jaki jest sens dawania bana na 1d jako ostrzeżenie / upomnienie ? chodź znam odpowiedz "bo to nikogo nie nauczy jak dostanie ostrzeżenie/upomnienie bez bana" skorzystam z regulaminu dd2 bo na go modzie nie znalazłem dobrego przykładu

image.png.dd4379a2f622ded64c8db16820ff4fbc.png

Jeżeli ustaliło się tak że ostrzeżenie / upomnienie jest = banem 1d to przy drugim przewinieniu zostaję ominięty  ban na 1 dzień i gracz dostaję bana na 7d to teraz pytanie gdzie się podziało ostrzeżenie / ban 1 dzień ? Moim zdaniem ostrzeżenie / upomnienie powinno być słowne / pisemne bo z wypowiedzi ubteam'u nie dają krótszych warnów niż 1d prosty przykład : Nowy admin serwera widzi że ktoś używa gs sprawdza bansa czy gracz nie był wcześniej za to karany lecz pokazuję mu się ban na 1d [ ostrzeżenie ] za robienie gs i dostaje bana na 7d

więc powinno być to sprecyzowane że np. gracz wstawia ss z celowinkiem awp dostaję ub + ostrzeżenie / upomnienie przy następnych ss jeżeli znowu ma celownik awp = perm .

Moim zdaniem nie jest trudno zrobić drugi raz ss nawet jak gra normalnie tylko po to żeby sprawdzić czy na pewno usunął celownik 

image.png.a0c750b3b30fd59ba0fef800a942fd43.png

image.png.e7280a3326030280cb65b6643c4be658.pngimage.png.c5d8878822a3224bd03f2579f670df35.png

nie wiem do czego ty tu nawiązujesz moim zdaniem dawanie dwóch wyrazów przy podobnej definicji to jest żart wychodzi na to samo 

Trzecia sprawa

image.png.23a8fa2088d39096326663630f090894.png

Twoim zdaniem jakie mają być aktualne argumenty ? czemu na tamten czas dostał perma chodź nic w regulaminie się nie zmieniło a inny gracz dostał bana na 7d ? po co zmieniasz temat na celownik ? z tego co rozmawiałem z właścicielami serwera celownik kropka jest dozwolony drugą sprawą jest to że w regulaminie na ten temat nic nie ma więc bez sensu napisałeś ten argument. Piszesz o podmianie plików fajna sprawa kto nie zmieniał skinów np. broni  niech rzuci kamieniem  chodź pewnie po twoich wypowiedzi powiesz że to też zabronione  

image.png.0c3072ba349ed9f2e60cd46a87e1b634.png

Modyfikowany celownik kekw jest dozwolony z tego co rozmawiałem z opiekunek i właścicielem 

Modele broni chyba się kłania regulamin z dd2 a nie z go moda

"Płytsza grafika" tutaj też chyba regulamin z dd2 nie chce mi się sprawdzać ale w go modzie nic takiego nie ma 

Wbita na aktywnym ktoś tutaj sid zły wpisał więc nie wiem po co to pisałeś to nie jego wina ;)

nie dopisze reszty bo ktoś tutaj temat zamknął 

• Haha 2
  • Facepalm 2
Odnośnik do odpowiedzi
Administrator

Skarga na Amy i Zet została odrzucona, na moją prośbę rozpatrzył ją @Wahnsinn, z tego co widzę owa skarga złożona dlatego że on ja rozpatrzył, w związku z tym ją odrzucam.

Odnośnik do odpowiedzi
Administrator

469826354_SkargaOdrzucona.png.3c6e9a11846224de4a756789ecc026f8.png

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O Nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...