Skocz do zawartości

Partnerzy / Sponsorzy

Nowy szablon forum

Wesprzyj forum i otrzymaj nagrodę

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Zobacz jak

Rekomendowane odpowiedzi

Twoje imię : Szymon

Nick (w grze) : . 

Twój wiek : 16

Znajomość komend admina (1-10) : 5/10 ale szybko sie uczę

Czy posiadasz sprawny i działający mikrofon (tak-nie) : tak 

Link do GameTracker'a z Twoimi godzinami na serwerze https://www.gametracker.com/player/OCB|Feeeta %3B)/91.224.117.88:27150/ (jest tu ocb|feeeta ponieważ lolek jeszcze nie zmienił mi nicku )

Dlaczego chciałbyś zostać adminem : ponieważ chciałbym kontrolować serwer i banować cziterów jak adminów nie ma. I utrzymać kulturę na serwerze. Poprawiłem swoją kulturę osobistą i chce spróbować swoich sił w adminowaniu  tego serwera.

Czy miałeś kiedyś admina? : tak

Napisz coś o sobie : Nazywam się Szymon, w wolnym czasie lubię pograć w koszykówkę i pograć sobie w cska. Na codzień edukuję się bardziej na zawód Mechanika Samochodowego.  Od września uczęszczam do szkoły zawodowej na zawód mechanika. Mój cel w życiu  jest założenie swojego warsztatu samochodowego .Moje marzenie to jest zakup ścigacza jakim jest Honda CBR 660R. 

Staż w Counter-Strike 1.6 : 6 lat

Czy posiadasz STEAM z grą cs 1.6? : tak

Twoje STEAM_ID : STEAM_0:0:592748049

Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na pilnowanie serwera ? : w pon/wtorki/czwartki po 7h lub więcej a w środy i piątki po 5h ponieważ uczęszczam w te dni na praktyki, a w weekendy do 9h

Kontakt : FB/STEAM/SNAP/INSTAGRAM

• Nie lubię 7
Odnośnik do odpowiedzi

Na NIE

+ GT

- Za grosz w tobie kultury na poprzednim nicku skakałeś do każdego..

+steam

• Lubię to! 1
  • Super 1
  • Smutne 1
Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Na nie 

- GT to co wstawiłeś od 4 dni cię na serwerze nie było

- nie masz kultury

- jesteś nie dojrzały co pokazujesz na serwerze

- kolejny minus w formie graficznej: (na bogato) nie znam osoby która w ciągu pół miesiąca wyleciała za prowokacje/wyzwiska itd z serwera tyle razy co ty xD i ty chcesz zostać adminem? 

podaniekropka.thumb.png.9f58ed098b1cb5e45a7ed7eecd24b777.png

Edytowane przez Luuuke
  • Super 1
  • Haha 1
Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Podpisuje sie pod postami wyżej k niżej też. Takiego podania jeszcze nie widziałem... 

Karma wraca ;) 

Edytowane przez smoq123456
  • Super 1
  • Smutne 1
Odnośnik do odpowiedzi

Na nie

+ GT

- Za grosz w tobie kultury wyzywasz każdego jak cie wkurzy i piszesz '' dawaj ts'a

+steam

popraw zachowanie :)

A i z innej beczki na serwerze gadałeś że masz 20 lat a tu w podaniu 16 ?

Edytowane przez Rafonix
  • Haha 3
Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na NIE

-gt

-jesteś super płaczkiem, banował byś każdego na serwerze, jaki i prowokował

Mikro niby sprawne, a nigdy cię nie słyszałem na mikrofonie ;p

Dorośnij chłopie, naucz się zachowywać z kulturką i złóż podanie za 2 tygodnie 

• Lubię to! 2
  • Super 1
  • Haha 1
Odnośnik do odpowiedzi

XD 

1) adminów jest dużo i narazie nie potrzeba więcej. 

2) kulturę poprawiłeś? raczej nie XD. 

3) Prowokujesz każdego, wyzywasz robisz wszystkim na złość, zapraszasz na ts żeby się wyzywać itp. 

4) nie reagujesz na upomnienia. 

5) składasz skargi jedna za drugą a w każdej jesteś winny xd. 

Na NIE i nigdy nie zmienię zdania :) 

• Super 1
  • WOW 1
Odnośnik do odpowiedzi

Na NIE

-amx

+gt

-kultura

Powiem ci że aż się zaśmiałem jak zauważyłem że napisałeś podanie , Twojej kultury nie ma i po twoim zachowaniu na serwerze wątpię że kiedyś je zmienisz , wkurzysz się bo ktoś cię zabije i zaczynasz wyzywać i zapraszać na ts , a na ts zaczynasz obrażać rodzinę. Masz niby 16 lat a zachowujesz się niewychowane dziecko .

• Kocham to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Moderator

Szanowny Kandydacie na admina każdy cię zna, ja oczywiście też. Twoja postawa oraz kultura na serwerze jest nie dopuszczalna, jako Admin nie możliwa. Każdy napisał co o tobie myśli i chyba daje ci do myślenia co musisz poprawić. Z mojej strony wygląda to tak jeżeli naprawdę zależy ci na adminie to musisz od teraz naprawdę się ogarnąć i wrócić na ziemię. Bo z takim zachowaniem jak do tej pory,  nie masz żadnych szans zostać adminem i nie tylko na serwerze GO:MOD a na każdym serwerze. Zapraszam cię za miesiąc z kolejnym podaniem na admina. Jeżeli faktycznie przez miesiąc pokażesz każdemu na serwerze że poprawiłeś zachodnie że nie prowokujesz nie wyzywasz, masz szczunek do każdego. Przede wszystkim jesteś kulturalny. Pomagasz zgłaszać cziterów do adminów. No i oczywiście poprawić kontakt z adminami żeby mogli ci zaufać i żeby zobaczyli zmianę u ciebie. Wszystko zależy od ciebie co z tym zrobisz, na ten moment odrzucam. 

• Kocham to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Moderator

1237362678_PODANIEOdrzucone.png.f64cece866fb0f6b0a2207f03d297f0c.png

• Kocham to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O Nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...