Skocz do zawartości

Partnerzy / Sponsorzy

Nowy szablon forum

Wesprzyj forum i otrzymaj nagrodę

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Zobacz jak

Rekomendowane odpowiedzi

1828685819_podostrzalem.png.e3d8dffda05423e3a03237cb215fe676.png

Pod ostrzałem tym razem znalazł się @HPPV6

Miłego czytania!

Osoba #1

W porządku koleś, lecz mam wrażenie, że spalenie go to kwestia czasu a wtedy się będę śmiał :D

Osoba #2

Na pewno, super czlowiek, świetnie się z nim współpracowało w dziale typerki. Co do gry, być może jakieś legity ma, ale nie mi to oceniać.

Osoba #3

No to tako Mateusz, spokojny ziomek palący się na serwerach - żartuje, raczej grający na hpp. Jako były opiekun mogę powiedzieć, że jest ogarnięty i wyrozumiały. Czasami go ponoszą emocje, widać w paru odwołaniach jak pisze. No i co tam o tym Mateuszku jeszcze dopisać. No za typera też wykonywał swoją robotę. Pozdrawiam Jankos Smurf.

Osoba #4

Hmmm, kolejna osoba która myśli że jest kimś ważnym, a prawda jest jak zawsze inna. Jakiś poczuty kid który leci na jakiś " free leagal cheat CS 1.6 :KEKW:". Płaczek który jakby mógł to zalał by cały świat swoimi łzami.  No po prostu internetowy maciek. 

Osoba #5

Ogólnie jest to dość barwna postać serwera dd2 oraz forum. Jest to troche taka wieczna stulejka która widząc kobiecy nick czy imię od razu dostaje wzwodu i bajeruje prosząc o FB czy IG czy snapa. Jest to spalony admin mój kumpel. Bardzo go lubie, pasuje do naszej ekipy ogólnie nie mogę nic złego o nim powiedzieć. Umie wyłapywać cheaty i zna się na tym co robi. Wali niesamowite banie no ale cóż jak się nie ma życia poza kompem to nie ma sie co dziwić. Czekam na linka do tych jego setów. Pozdrawiam cieplutko. Dobrą beczunie można sobie ciśniemy z osób płaczących o jego domniemane cheaty. 

Osoba #6

Spoko administrator DD2 smieszny jest tylko za duzo banow dostaje ;x

Osoba #7

jakiś frajer jebany

Osoba #8

Nie znam na tyle, by móc powiedzieć coś konkretnego, ale wrażenie mam mieszane. Na ogół wydaje się przyjacielską osobą, jest pomocny i aktywny jako admin - na plus. Idąc w stronę wad, wydaje mi się, że zbyt szybko nadaje innym status kolegi/przyjaciela po niewielkim okazaniu mu zainteresowania - popracować nad tym. Więcej nie powiem, dlatego starczyć powinno.

Dziękuję śliczne każdemu za udział, choć minusy każdemu, kto nie odpisał - gorszy sort użytkownika.

Oczywiście nominacja musi być, więc @HPPV6 masz za zadanie nominować kolejną osobę do zabawy, która powinna wyrazić zgodę w temacie lub na pw - jak woli.

• Lubię to! 1
  • Kocham to! 1
  • Super 1
Odnośnik do odpowiedzi

Kocham was wszystkich, nawet hejterów :BongoLove:

PS: Nie mam cheatów :peepolove:

Właśnie! Dzięki @Hi Hi 何Zapomniał bym, nominuję mojego dobrego kumpla. Chyba osoba z którą najlepiej się dogaduje z całej sieci i jestem ciekaw co inni też o nim  napiszą @Luuuke❤️

Edytowane przez HPPV6
By Hi Hi 何,

O nominacji pamiętaj.

• Kocham to! 2
Odnośnik do odpowiedzi

No generalnie fajna seria. Nominacje przyjmuje ale wyślij wiadomości do opinii tylko osobą które mnie lubią żeby hejtów nie było xD

@HPPV6 <3

• Kocham to! 1
  • Yay 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O Nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...