Skocz do zawartości

Partnerzy / Sponsorzy

Nowy szablon forum

Wesprzyj forum i otrzymaj nagrodę

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Zobacz jak

przyjęta [SKARGA} Admin Error się pali?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Twój nick : Na'Vi Luke

Nick oskarżonego : @ErrOr_

Opis sytuacji : Gracz ostatnio dostał banicje od AC na cs:go mod za antyss'y  nie wiem czemu uszło mu to na sucho i dalej na admina, jak widać nie zmądrzał i dziś znów wbił na anty ssach na dd2 i wywalił go AC

Czas zdarzenia :  03.04.2021

Jaka Mapa : DD2

Na jaki chuj Ci typie antyss'y jak grałbyś czysto. HATFU. 

@Lolek nie chce wchodzić Ci w kompetencje ale powinieneś go zdegradować odrazu po pierwszym banie bo z tego co wiem to członek UBT dał Ci znać nawet o tym w prywatnej wiadmości.

Dowody (Jeżeli to demko to podać dokładny czas zdarzenia na demku) :

Ban z GO MOD:http://bany-deagleshot.xaa.pl/ban_list.php?bid=21831

Ban z DD2: http://bany-deagleshot.xaa.pl/ban_list.php?bid=21894 

SS: 20210403205437_1.thumb.jpg.283f4f6d3dbc6035c60381b4647b113a.jpg

@Stylebender Na sieci? Tylko na waszym serwerze takie przygody XD

Edytowane przez Luuuke
  • Lubię to! 3
  • WOW 1
Odnośnik do odpowiedzi

Pali się chłopak niestety, nie mam dowodów, ale widziałem na serwerach co gra. Wystarczy obejrzeć demka z map 

• Lubię to! 3
Odnośnik do odpowiedzi

dorzuce tylko to jeszcze do tego http://bany-deagleshot.xaa.pl/ban_list.php?bid=21831 

aha niewazne wrzuciles juz XD ten 1 nie bylo z go moda tylko tez z dd2 

Zbanowny przez DD2 DeagleShot.pl

Edytowane przez chinczyk
  • Super 1
Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Uuu przykre że admini się odpalają. Mają chyba jakiś kompleks bycia najlepszym. Error ma 29 lat słychać po głosie że w życiu mu nie wyszło... 

@Lolek chłopie zaraz cię z krzesełka zrzucę 🤣🤣😅😂😂😂

Edytowane przez smoq123456
  • Haha 2
Odnośnik do odpowiedzi

Najpierw menesowi psycha siadla i zaczął odpalony grać teraz errorowi psycha siadla. Na początku jak miał admina error każdy go zabijał a później jakimś dziwnym trafem był zawsze wcelowany w typa gdzie nie było go słychać, chłop spalony Ps. Error ja byłem top1 jestem top1 i będę top 1 nie dasz rady mnie prześcignąć ;)

Edytowane przez kr0pka
  • Kocham to! 1
  • Haha 6
Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, kr0pka napisał:

top1 jestem top1 i będę top 1 nie dasz rady mnie prześcignąć ;)

Taki pewien jesteś? 

Co do odpalonych adminów, to nie wiem czemu opiekuni dalej się tym nie zajęli. To nie jest żadna nowość na sieci, ze jakis admin lata odpalony. 

@Lolek 

• Lubię to! 1
  • Smutne 1
Odnośnik do odpowiedzi
Moderator

Po zebraniu wszystkich dowodów Admin @ErrOr_ zostaję zdegradowany z Rangi Admin GO:MOD , Admin został mu zabrany . Nie rozumiem cię @ErrOr_ dlaczego potrzebujesz AntySS na serwerach . Przez taką głupotę straciłeś admina . wydawało mi się że jesteś w porządku i nawet nie przyszła mi myśl że ty będziesz miał ANTY SS . Co mogę ci powiedzieć w tym momencie kończymy współpracę . Co do ciebie @Luuuke Admin @ErrOr_ dostał 2 razy bana na serwerze DD2 ale to już mały szczegół .  Co do całej sprawy takie sytuację nie będą tolerowane i oczywiście będą wyciągane konsekwencje . 

• Kocham to! 2
Odnośnik do odpowiedzi
Moderator

788255925_Skargaprzyjta.png.e5cf4113e036f5f7f307fe4ec9f68100.png

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O Nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...