Skocz do zawartości

Partnerzy / Sponsorzy

Nowy szablon forum

Wesprzyj forum i otrzymaj nagrodę

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Zobacz jak

serwer przyjęty Serwer 5 vs 5 by Luke dołączenie

Rekomendowane odpowiedzi

Właściciel/e: @Luuuke z czasem może jeszcze jedna osoba, skończę serwer będę się dogadywać

Imię: Łukasz 

Znajomość AMX (1-10): 7-8

Mod serwera: 5 vs 5 (Only Mirage  póki co)

Link do swojego GameTracker'a: https://www.gametracker.com/server_info/51.83.164.140:27015/

Czy jest wykupiona reklama ?: Nie, będzie wykupiona po tym jak serwer zostanie skończony

Hosting: pukawka

Staż w Counter-Strike(1.6 / CS:GO w zależności od serwera): Duży miałem serwery cs:go, jakiś czas temu dlatego też trochę minie zanim znów załapię tak jak kiedyś

Dlaczego mamy przyjąć twój serwer ?: No ogólnie zaczynając od początku, wiem, że serwer nie jest jeszcze skończony a piszę podanie. Czemu? Logiczne serwer jest nowy wykupiony wczoraj, jestem w trakcie tworzenia i konfigurowania go z Technikiem (osoba 3 nie związana z naszą siecią) wiadomo, że serwer przypisuje się pod forum to znaczy opisy pluginów, advertismens itp muszą zawierać frazę sieci do której podpięty jest serwer. Więc nie widzę sensu zmieniać cvarów na jakiekolwiek i potem zmieniać jak serwer zostanie przyjęty bo to jest bez sensu dwa razy roboty. Drugi koniec kija - nie podpiszę serwera, nazwy etc. pod deagleshot.eu w momencie gdy jeszcze go nie przyjęliście bo również ktoś wyleci ze sprutą. Dlatego pisze podanie w momencie gdy konfiguracja nie została jeszcze skończona. Serwer ma już wgrane co trzeba, paczka jest dobrze zoptymalizowana FPS nie skacze, ping niski ponieważ serwer zlokalizowany w Warszawie. W momencie gdy serwer zostanie skończony i oddany do dyspozycji graczy po fazie wstępnych testów (wiadomo że niektóre błędy wyjdą po czasie gdy serwer zostanie zapełniony graczami) to poinformuję o tym forum pisząc stosowny temat w dziale serwera. 

Plan póki co jest taki:

- dokończyć konfiguracje

- podpiąć się pod sourcebana smaty @Abrams

- wyeliminować problemy i błędy przyuważone w fazie testów

- póki co postawie serwer pod swoje preferencje tzn, tryb gry, pluginy, mapy etc

- dopuścić serwer do gry

- w momencie gdy serwer wystartuje wykupię reklamę (która i tak mało daje jeśli chodzi o cs;go xd)

- po jakimś tygodniu gdy serwer nabierze graczy stworzę ankietę dotyczącą serwera aby dostosować go pod graczy tzn co dodać/co usunąć/mapy/rozgrywka

Mod ten serwera w cs:go jest mocno grywalny, ludzie lubią się w ten sposób rozgrzać przed mm czy też faceit dlatego serwer taki musi być mocno zbliżony do podstawowego mm'a więc nie będzie tak jakiś postaci z fortnite dla takich dzieci jak @Rafonix. Ja umiem zarządzać serwerami bo miałem swoją małą sieć serwerów, nie raz byłem adminem czy opiekunem więc doświadczenie ze swojej strony też mam. 

Udostępniasz serwer pod konkursy tj. dawanie nagród z konkursów?: Tak. Tylko i wyłącznie pod jednym warunkiem - że będę o tym wiedzieć tzn. ktoś poinformuje w jakiś sposób, że jest konkurs i będą nagrody z mojego serwera a nie że nagle z bomby dowiem się o jakimś konkursie w momencie gdy muszę rozdać 10 vipów

Kontakt: PW, TS, FB

• Lubię to! 3
  • Wrr 1
Odnośnik do odpowiedzi

Jak najbardziej na tak, serwery cs go to świetny pomysł na rozwijanie sieci +1 od anonima

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK w sumie, cs:go rządzi się i tak swoimi prawami. Jeśli to wszystko co napisałeś jest prawdą to serwer może mieć ręce i nogi a nawet i graczy. "Gameplan" na serwer masz w sumie prosty i liczę że ci wypali. Serwery cs:go przydadzą się na sieci ponieważ koniec 1.6 no nie bójmy się tego powiedzieć, zbliża się wielkimi krokami i niedługo już nikt nie będzie w niego grać ( niestety ).

• WOW 1
Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK

Retake'i w csgo są bardzo popularne, jest wysoka konkurencja, ale za to jest duża szansa że ten serwer będzie pełny. Jesteś osobą ogarniętą więc, poradzisz sobie z tym...W dodatku nie ma takiego serwera na sieci jeszcze. Więc same +++

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Moderator

No i za smate nie masz bansa, no chyba że ładnie po prosisz

Na tak

• Haha 1
Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz co robisz, jesteś pewny swoich umiejętności w prowadzeniu serwera, ciekaw jestem co z tego wyniknie, życzę Ci powodzenia. Przyjmuje serwer, zgłoś się do mnie na TS to obgadamy szczegóły, wtedy również stworzę Ci odpowiednie działy. Można rzec: Witaj na pokładzie.

• Kocham to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O Nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...