Skocz do zawartości

Partnerzy / Sponsorzy

Nowy szablon forum

Wesprzyj forum i otrzymaj nagrodę

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Zobacz jak

odrzucona [SKARGA] - Luke #AT

PaulinKAT 💕
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick użytkownika: @ Luke #AT
Ranga użytkownika: Opiekun DD2
Powód skargi: Posiadanie [email protected] na innej sieci 
Czas zdarzenia: ---
Krótki opis: Wyżej wymieniony użytkownik posiada również rangę na innym forum związanym z CS'em. Fakt faktem są tam tylko dwa serwery CS:GO na chwile obecną, ale tak czy siak uważam, że to nie ma znaczenia i nie powinien sprawować władzy na innej sieci skoro tutaj ma OpiekunaDD2. Sieć też posiada serwer CS:GO więc jest to jakby nie patrzeć konkurencyjna sieć. Ostatnio była bardzo podobna sytuacja odnośnie tematu @ Mike.więc mam nadzieję, że Luke nie posiada żadnych przywilejów - https://deagleshot.eu/topic/24379-degradacja-tylkocpanie/?tab=comments#comment-234601
Świadkowie: @ KamoSSzeF @ Kimono @ Aduś @ youknowswho
Dowód: 

image.thumb.png.acfc7d210e7f5dc15b57b0d005217635.png

Wiadomo, że Wanisz będziesz go bronić teraz bo na własną odpowiedzialność wziąłeś go na opiekunaDD2 :))

Edytowane przez PaulinKAT 💕
  • Kocham to! 5
  • WOW 1
  • Haha 5
  • Smutne 2

Podobna sytuacja ze mna? Wejdz w tamten temat i przeczytaj go jeszcze raz, bo tamta i ta sytuacja to zupełnie cos innego :P 

A co do tamtej sieci to żadna konkurencja bo to zdechłe i wymarłe gowno. 

• Lubię to! 1
  • WOW 2
  • Haha 1

Nie wiem po co się unosisz. Dostępu do ACP na tamtym forum nie mam żadnego, forum ledwo żyje, tylko głupi kolor na forum, ponadto jest to ranga podrzędna jak widzisz mam tam urlop. 

Urlop wypisany mam do końca lipca. Przed tym jak @ Wahnsinn 💕 zaakceptował mi podanie rozmawialiśmy o tym. To ranga u kolegi któremu pomagałem co jakiś czas. Ponadto razem z @ Wahnsinn 💕 uzgodniłem że po urlopie złoże tam rezygnację do [email protected] 

tyle mam do powiedzenia jak ktoś będzie chciał mogę dać ssy

• Lubię to! 1
  • WOW 1
  • Facepalm 1

Jako, że jestem oznaczony w poście pozwolę sobie się wypowiedzieć.

Co z tego,  że masz tam urlop jak jasno i wyraźnie napisałeś tam, że wrócisz silniejszy na tamtą sieć.
Jest to ranga, którą w końcu za coś otrzymałeś.

No ale chyba jednak można mieć rangi na innych sieciach. Widocznie są gorsi i lepsi. :D

• Kocham to! 2
  • Super 1
  • WOW 1
  • Haha 2

Nie bardzo rozumiem co ma na celu kolekcjonowanie rang na różnych sieciach.

Piszesz podanie na opiekuna mając [email protected] na innej sieci, mimo że jest kilka innych kandydatów na tą rangę, którzy mieli jakikolwiek pomysł na rozwój serwera niż zakładanie grupy dla adminów na fb.

Jedyne co się zmieniło po odejściu Blacka i Zeta to max 10 graczy na serwerze, bo nikt nie chce grać słysząc piski przy hs.

Jakiś czas temu podobna sytuacja była z graczem @ Tylkocpanie, który jak widać zakończył karierę z czarnym nickiem.

Chyba nie ma równych i równiejszych na tej sieci prawda?:CuteDog:

Spoiler

pozdrawiam fanów

By Luke.,

Z tylkocpanie sytuacja była inna ponieważ wziął on u nas urlop a tam pracował na całego

By Wahnsinn 🧸,

Show me tych kandydatów i ich pomysł na rozwój. Nie pisz mi o kimś, kogo praktycznie na forum nie było, ani na serwerze, a ożywił się bo rekrutacja otwarta, massacre. Dźwięki to do Malika, nie do Luke'a.

• Yay 1
  • Smutne 1

Nie rozumiem czego nie rozumiecie.

Spójrzcie na aktywność na tamtej stronie xd. Moją + tej pseudo sieci.

Co do rang. Napisałem tam urlop zanim napisałem podanie o OP. 

Wanisz przed przyjęciem pytał się mnie co z rangą tam, napisałem, że jak skończy mi się urlop to złożę [email protected] rezygnacje. Skoro właściciel sieci się na to zgodził to jaki wy macie problem? Nie moja wina, że się zajebał i reszcie administracji napisał, że złożyłem rezygnacje a nie że złożę :EZ:.

Dla niedowiarków <3 

image.thumb.png.c8fafb76c57dd3f95ec01c068cc3b2fe.png

Nie rozumiem, to że miałem to jedno ale co z tego skoro nawet tam nie wchodziłem xD 

Poza tym tak jak powiedziałem gdyby kazano mi złożyć rezygancje odrazu (teraz to zrobiłem) to bym to zrobił xD Skoro i tak nie wchodziłem na tamto forum, miałem urlop to nie wydawało mi się to jakieś bardzo pilne i konieczne żeby pisać tam jakiś temat bez znaczenia xD.

Dobra zamykam to, skarga odrzucona. O wszystkim był powiadomiony @ Wahnsinn 💕. I tak czy siak @ Luke #AT napisał już rezygnacje wiec po problemie. 

• Yay 1

469826354_SkargaOdrzucona.png.3c6e9a11846224de4a756789ecc026f8.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O Nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...