Skocz do zawartości

Partnerzy / Sponsorzy

Serwer DD2 juz Trwa!

Myślisz ze nadasz sie na Admina? zgłoś sie w odpowiedni dział

Zobacz jak

Używamy cookies

Nasza Administracja jest bardzo głodna, a w szczególności john, dlatego na stronie używamy ciasteczek.

Nakarm nas!

przyjęta [SKARGA] - Tomkul, śledzik v2

m4jkiii
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro osoba nie zajmująca się odrzuciła skargę ?!

Twój nick na TS3: m4jkiii
Nick osoby oskarżonej: Tomkul, Sledzik
Data i godzina zdarzenia: od 16:15 -> 17:00 24.04.2022
Dlaczego składasz skargę: Olewanie swoich obowiązków, złe nastawienie, brak pomocy ;) 
Opis sytuacji: Olewanie obowiązków czekaliśmy z białym prawie 45 minut gdzie było 2 aktywnych adminów ja chciałem pomocy a biały rangi, niestety mieli *wy**bane*. To, że powiecie, że byliście AFK nie zwalnia was z tego ponieważ macie do tego kanał lub quit z ts'a. Po prostu totalna olewka.. ( Czemu trzymacie nie kompetentnych adminów? ) 
Nie ma co tu gadać opierdol i tyle skarga jak najbardziej na temat, jak będzie trzeba będę pisał coraz więcej aż do degrada panów którzy mówią, że są nie tykalni i robią burdy.

Dowód w postaci screenshot'a/nagrania/świadków:

Moment dołączenia na kanał -> i czas
2.PNG.bb58b4c1d24549a995bcf6794ea749ab.PNG

Moment dalszego czekania z tym, że admin tomkul był aktywny a miał wywalone ->

3.PNG.f7b84c1e63a8a7d57b7a7cfd1646b4ab.PNG

Totalna olewka ->

1.PNG.bc519e8571d2804ba9895fa85f6b46d0.PNG

Powrót na kanał ->

4.PNG.e5f37ce351941022eda9cf717e613db0.PNG

PS Buziaczki <3

Twój nick na TS3: m4jkiii

Nick osoby oskarżonej: iks de [tomkul777]
Data i godzina zdarzenia: 15:20 /  24.04.2022
Dlaczego składasz skargę: Bo ma wywalone ego i powiedział, że mam pisać :c 
Opis sytuacji: robie mu poke 7 razy, schodzi na dół pultając się ale to mniejsza, bardziej o zabieranie rangi i mówienie, że jej nie odzyskam a jak ktoś mi da to on zabierze XD 
Szkoda, że robisz se pod górkę mówiąc jeszcze, że nie dostaniesz degrada! I, że jesteś nie tykalny no tak (he he he) Do sedna? Co ma ranga anty-poke moja do tego, że Cię zaczepiałem poke? Mogłeś sam sobie dać tą rangę po to ona jest, ja korzystałem z usług które daje mi serwer i nie złamałem regulaminu.  Admin nie chciał się dogadać i był zaparty czy taki admin nie powinien świecić przykładem?

Dowód w postaci screenshot'a/nagrania/świadków: Logi ts'a z sytuacji od godziny 15:20 -> 15:20. Mam jeszcze 7 osób które potwierdzi bo siedzieli na kanale ;)  Tak jak mówię (mentality) adminek daje swoje kary i zgrywa króla :KEKW:

xd.PNG.b663c9bf47898541b91694b1693407ae.PNG

Tutaj dokleję , no i dodam, że kolega specjalnie swojemu wyżej powiedział aby mi nie wchodził na centrum pomocy itp.
PS Śpieszmy się kochać adminów, dobzi tak szybko odchodzą.

Tutaj wrzucam x2 skargi które odrzuciła osoba nie kompetentna w dodatku @ HUBSON widzący skargę nie pociągnął osoby do konsekwencji, że to admin odrzuca skargi gdzie złamano regulamin forum przez admina ts'a i samego właściciela ;) 

Liczę na normalne rozpatrzenie @ ^^^MaLIk^^^

Edytowane przez m4jkiii

• 53
  • 49
  • 2
  • Właściciel

Skarga przyjęta, a adminów ukaramy w odpowiedni sposób. Nie wiem co się z wami Tomkul i Sledzik dzieje ostatnim czasem, za długo razem przebywacie i nie zwracacie uwagi na innych :monkasegz:

By HUBSON,

Relop za zamykanie tematów tez powinien zostać ukarany.

• Lubię to! 3
  • Kocham to! 1
  • Dziękuję 1
  • Super 1
  • Aha? 2

• 3,2 tys.
  • 1,4 tys.
  • 72
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

{
  • Dodaj nową pozycję...