Skocz do zawartości

Partnerzy / Sponsorzy

Serwer DD2 juz Trwa!

Myślisz ze nadasz sie na Admina? zgłoś sie w odpowiedni dział

Zobacz jak

Używamy cookies

Nasza Administracja jest bardzo głodna, a w szczególności john, dlatego na stronie używamy ciasteczek.

Nakarm nas!

Szybka Rekrutacja na Grafika [ON]

DeagleShot.eu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szybka Rekrutacja na Grafika [ON]

Zapraszamy do składania podań !

Imię:
Nick:
Czym wykonujesz prace (nazwa programu/programów) ?:
Ile czasu (dziennie) możesz poświęcić na wykonywanie grafik?:
Opisz siebie w kilku zdaniach:
Dlaczego Ty masz zostać grafikiem?:
Przykładowe prace (przynajmniej 3, mile widziana większa ilość):
Kontakt:

• Lubię to! 1

• 95
  • 11
Imię: Mateusz
Nick: KOMPAN
Czym wykonujesz prace (nazwa programu/programów) ?: Photoshop
Ile czasu (dziennie) możesz poświęcić na wykonywanie grafik?: Jeżeli Pojawi się jakieś zlecenie, to od razu w wolnym czasie, będę chciał. je wykonać.
Opisz siebie w kilku zdaniach: Nazywam się Mateusz, mam 15 lat, uczęszczam do 3 gimnazjum, interesuje się sportem w szczególności piłką nożną, siatkówką, i od czasu do czasu pogram w ręczną.Grafiką Komputerową zajmuje się od 6 miesięcy z małymi przerwami, uczęszczam także na siłownię.
Dlaczego Ty masz zostać grafikiem?: Mam sporo wolnego czasu, obecnie został jeden grafik, a widzę, że zlecenia są bardzo często, więc czemu, by nie pomóc :)

Kontakt:FORUM,STEAM,GG

Wcześniej, już robiłem zlecenia, lecz musiałem ogarnąć sprawy, więc teraz wracam :)

aveknowy.png

Bez nazwy-1.jpg

MÓJAVEL.jpg

elo xD.jpg

tumblr_njzswa9ooW1sg8mpco1_500.gif

FAJNYVAEK.jpg

45088651_113766366207609_5655507214752808960_n.jpg

Edytowane przez KOMPAN
  • Lubię to! 1

• 181
  • 365
  • 1
Imię:Paulina
Nick: justMe
Czym wykonujesz prace (nazwa programu/programów) ?: PS, gimp czasem Illustrator
Ile czasu (dziennie) możesz poświęcić na wykonywanie grafik?: 10 godzin 
Opisz siebie w kilku zdaniach: Jestem Paulina, mam 15 lat, interesuję się grafiką i rysowaniem.
 W dalszej przyszłości planuję zapisać się do szkoły rysowniczej. Ostatnio, około kilka dni temu, pewna "firma"(bardzo mała) poprosiła mnie o zrobienie 
 swojej reklamy i własnie to mnie zmotywowało do dalszej pracy.
Dlaczego Ty masz zostać grafikiem?: Kiedyś już nim byłam, niestety musiałam zrezygnować, ponieważ brakowało mi czasu i zachęty, ale teraz chce to wszystko ponowić  
Kontakt: instagram, gg, forum
Spoiler

954345392_Beznazwy(6).png.843d9ae9aa73017b39fd215a1897ff5a.pngd4..png.46244a285edd0ec1ea74bab7acddaae3.pngdeagleshot.jpg.40469ad6a4c942cd83224b069f3b9fda.jpgkiciaKiciusia.png.4f97c3b4aaf17c548a19d122d4acd095.pngkozak.png.4ab0e063d7ca78f58e335fa6da489ec4.png2049032324_podostrzalem.png.0778000ce3a9de020d111b30169e134d.pngSAYSS.png.8a0bff66f24425ba0102e87bff646c54.pngtrying.png.d51a1e84c7af4f0fc2da2d36e83403ac.png

Edytowane przez justMe
  • Lubię to! 1

• 494
  • 600
  • 3
Imię:Kacper
Nick:FeQ
Czym wykonujesz prace (nazwa programu/programów) ?:Gimp
Ile czasu (dziennie) możesz poświęcić na wykonywanie grafik?:7-8h
Opisz siebie w kilku zdaniach:Jestem zabawny głupi a zarazem wyrozumiały i dojrzały lubię się napić raz na jakiś czas.
Dlaczego Ty masz zostać grafikiem?:Byłem tu już grafikiem i dobrze mi szło
Kontakt:Forum.FB.GG

1968955860_Beznazwy.gif.40ba811c8f8ee94d4b96bc006330b000.gif.237d8b72015052f28449913ac31d5a8f.gif

gif.gif.7b41d5bd8e61517e944213ec55fab778.gif

744312372_EssaWariacie.png.77664d4bdc00c97115adae5faec1e71a.png

• Lubię to! 1
  • Kocham to! 1
  • Super 1
  • Yay 1

• 237
  • 423
Imię: Jakub

Nick: bungee ;x

Czym wykonujesz prace(nazwa programu/programów)?: Phostshop cc 18, Gimp 2.10, Cinema 4d, Adobe illustrator

Ile czasu(dziennie) możesz poświęcić na wykonywanie grafik?: 2-3h

Opisz siebie w kilku zdaniach: Jestem Jakub, mam 15 lat. Mieszkam w ostrowie wlkp. po gimnazjum mam zamiar iść na technika informatyki bądź elektromechanika,

grafiką zajmuje się od 2016 roku - z przerwami.  Często pomagam rodzinie w rozwinięciu firmy informatycznej robiąc im grafiki, montaże reklamowe itp.

Dlaczego Ty masz zostać grafikiem?: ponieważ już pełniłem tą role na ds:) jednak zrezygnowałem z powodu ocen, poprawiłem i wracam 

Przykładowe prace(przynajmniej 3, mile widziana większa ilość):

bezimienny.png

smuffy.png

weteram.png

123.png.f910272741a4062f21554a42fd7d6397.png

Edytowane przez Gość

• 0
  • 0

JAK COS TO ODRZUC XD

STARAM SIE AKTYWNOSC JAK NAJBARDZIEJ POPRAWIC

Imię: Paulina
Nick: alert.exe
Czym wykonujesz prace (nazwa programu/programów) ?: PS i gimp
Ile czasu (dziennie) możesz poświęcić na wykonywanie grafik?: 4-8 godzin 
Opisz siebie w kilku zdaniach: Większość mnie zna, jestem Paulina i mam 16 lat, interesuję się grafiką komputerową i rysowaniem. W dalszej przyszłości 
chcę rozwinąć właśnie w którymś z tych kierunków i mam wielką nadzieję, że mi się to uda. Ogólnie w ostatnim czasie mocno zagłębiłam w temat grafiki, 
który jest moim hobby.
Dlaczego Ty masz zostać grafikiem?: Byłam tu grafikiem, wiem że rezygnowałam, ale liczę na szansę. 
Przykładowe prace (przynajmniej 3, mile widziana większa ilość): GALERIA PRAC
Kontakt: gg, forum 
  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
  • Yay 1
  • Nie lubię 1

• 494
  • 600
  • 3

Imię:Mateusz.
Nick:MeWa
Czym wykonujesz prace (nazwa programu/programów) ?:
Prace wykonuje w dwóch programach Photoshop CC 2018 & GIMP.
Ile czasu (dziennie) możesz poświęcić na wykonywanie grafik?:
Na robienie grafiki mogę poświęcić 4 godzinny dziennie.
Opisz siebie w kilku zdaniach:Mam na imię Mateusz. Jestem cierpliwą i spokojną osobą. Zajmuje się informatyką i studiuje na AGH w Krakowie. Czasem  z nudów remixuje sobie muzykę lub chodzę na basen.

Dlaczego Ty masz zostać grafikiem?: Ponieważ mam dużo wolnego czasu i doświadczenie, a także chce w dobrej atmosferze rozwijać swoją pasję.
Przykładowe prace (przynajmniej 3, mile widziana większa ilość): Przesyłam w załączniku
Kontakt:Ts3, forum, GG, discord

Miniaturka.png.b1d9a97342b722969b318cc67f895b08.pngPSX_20190205_120142.jpg.f08651f98107b2b7db5c98a0aa4396c4.jpg.c31954dc44ddfa6ee8f8323be8f07e23.jpg

PSX_20190316_000310.jpg

PSX_20190205_121047.jpg.672e25c11115cc8ff64706783b07021d.jpg

Edytowane przez MeWa

• 9
  • 28
Witaj w moim podaniu !
Miłego czytania ;)

Imię: Seweryn
Nick: ZveeX
Czym wykonujesz prace (nazwa programu/programów) ?: Gimp
Ile czasu (dziennie) możesz poświęcić na wykonywanie grafik?: od 1 do 3 godzin
Opisz siebie w kilku zdaniach: Jestem osobą stanowczą jak i w miarę poważną, kocham to co robię od kilku lat, czyli grafikę komputerową. mój wiek nie wskazuje tego czy jestem ogarnięty czy nie, lecz pokazuje to moje zachowanie.
Dlaczego Ty masz zostać grafikiem?: Dlaczego ja? emm.. nie wiem, po prostu chciałbym.
To może innaczej,
moje portfolio: http://seweryndesign.simplesite.com
tam znajdziecie większą część moich prac.
Kontakt:
DSC: ZveeX#2236
Facebook: na pw ;)
By Gość,

Najpierw porób jakieś zlecenia na forum. Podanie nie zostaje odrzucone ani przyjęte. Jak zobaczę Twoją aktywność w dziale grafiki, to wtedy pomyślimy.

• Lubię to! 1
  • Kocham to! 1
  • Haha 1

• 4
  • 9
Imię: Piter
Nick: Tuptuś
Czym wykonujesz prace (nazwa programu/programów) ?: Paint
Ile czasu (dziennie) możesz poświęcić na wykonywanie grafik?: No jakoś 5-10 minut dziennie jestem w stanie poświęcić
Opisz siebie w kilku zdaniach: Jestem Piotruś
Dlaczego Ty masz zostać grafikiem?: A dlaczego nie? 
Przykładowe prace (przynajmniej 3, mile widziana większa ilość): https://imgur.com/a/3HQGbpn Takie jedno autorskie
Kontakt: Nie mam kontaktu, ale ogarnę jak akceptujecie
By Hi Hi 何,

Podanie napisane dla tzw. beki, +1

• Haha 1

• 0
  • 2

Imię: Sebastian

Nick: demure

Czym wykonujesz prace (nazwa programu/programów) ?: Adobe Photoshop CC 2019

Ile czasu (dziennie) możesz poświęcić na wykonywanie grafik?: W dobie dzisiejszych czasów poświęcić na wykonywanie grafik mogę od 2-3h dziennie.

Opisz siebie w kilku zdaniach: Jestem osobą komunikatywną więc nie mam problemu żeby dogadać się z kimś na temat wykonywanej pracy. Potrafię zachować kulturę jeżeli sytuacja tego wymaga lecz przeważnie jestem osobą z pozytywnym humorem. Potrafię skupić się na swojej pracy i staram się doskonalić swoje umiejętności na wszelakie sposoby.

Dlaczego Ty masz zostać grafikiem?: Ponieważ aktualnie na sieci jest dwóch grafików z czego LishMe jest na urlopie, myślę że kolegom przyda się pomoc w ogarnięciu prac jak i działu graficznego.

znGxQ9M.png

IqcC3fh.jpg

ngi6qxj.jpg

Kontakt: PW, STEAM

By LishMe,

Przyjmuję na próbny okres. Zgłoś się w odpowiednim dziale po rangę

• Lubię to! 3

• 727
  • 427
  • 4
  • Manager

Imię: Darek

Nick: BlackRose

Czym wykonujesz prace (nazwa programu/programów) ?:Gimp 2.10.18

Ile czasu (dziennie) możesz poświęcić na wykonywanie grafik?: Teraz mam tyle czasu że mogę od rana do wieczora siedzieć

Opisz siebie w kilku zdaniach: Jestem Darek, pochodzę z małej miejscowości na Podkarpaciu. Od niedawna wróciły mi chęci w grafikę

Dlaczego Ty masz zostać grafikiem?: Jestem  kreatywny a pomoc w tym dziale na pewno się przyda, jak już powiedziałem wróciły mi chęci do tego i całymi dniami siedzę przy programie ucząc się nowych rzeczy stwierdziłem że mogę wykorzystać to i zrobić coś pożytecznego i pomóc grafikom na forum

1135714900_Kubu.thumb.jpg.cd0b38b00b9bc69ded257b0a6268a28e.jpg

30624764_Be2345znazwy.jpg.00a7e7c1fe59aa1e9c17dcf05c377a57.jpg

Czaszka.jpg.8d9acad0c4ee64bb16f71fb0da6fd9b3.jpg

Anime.thumb.jpg.a60efde0f9fb485523b9008ce8922286.jpg

1111.jpg.648d56589d9f5f1a56278b25277c6e5a.jpg

asdasd.jpg.8f05778ffe8c2c12f978d060d1bc4ef8.jpg

242051148_krysztay.thumb.jpg.c5f615667c4a71641bce3f7cfca47724.jpg

Deadpool.thumb.jpg.8541f97767baf9423edc8bc04ffb3113.jpg

Kontakt: Forum

Edytowane przez BlackRose
By LishMe,

Z tego co widzę, to w większości prac dodane tylko czcionki (jeśli się mylę to mnie wyprowadź z błędu), ale dam Ci szansę. Przyda się jeszcze jeden grafik (DSB nie daje oznak życia). Przyjmuję na próbny okres.

• WOW 1

• 1,2 tys.
  • 986
  • 4
  • Grafik
Napisano (edytowane)

Imię: Dawid

Nick: Dejvx

Czym wykonujesz prace (nazwa programu/programów) ?: photoshop cs6, zamierzam także po przypominać sobie program GIMP.

Ile czasu (dziennie) możesz poświęcić na wykonywanie grafik?: myślę że z 2-3 h mógłbym poświęcić.

Opisz siebie w kilku zdaniach: Nazywam się Dawid, jestem z trójmiasta, mam 18 lat oprócz grafiki komputerowej interesuję się także graniem na gitarze, od niedawna sobie wróciłem do robienia grafik, z czasem wcześniejsze umiejętności wrócą 

Dlaczego Ty masz zostać grafikiem?: Skoro jest szybka rekrutacja na grafika to skorzystam z okazji jak potrzebujecie grafików, chęci mam do robienia, chciałbym znowu wrócić na te tory. 

fYBmqCu.png.d43d015e73374120912e613ae54b1115.png

Klaudia.png.ca868a7604274652d2301c3d4ca9c15f.png

dejv.png.7c96f3da7dd1966ce13f4f9378288d3f.png

Kontakt: GG,Forum,Steam

Klaudia.png

mecze.jpg

kostka.png

Edytowane przez Dejvx
By LishMe,

Konto masz od tygodnia, zapewne mało kto Ciebie zna. Na razie podanie zostawiam nierozpatrzone. Jeśli wykażesz się w Zleceniach, wtedy podanie zostanie rozpatrzone.

By LishMe,

Przyjęty na okres próbny. Zgłoś się po rangę w odpowiednim dziale.

• Lubię to! 1
  • Super 3

• 1,7 tys.
  • 669
  • 9
Imię: Wojtek.
Nick: apollo123, lecz będę zmieniał na Wojtek
Czym wykonujesz prace (nazwa programu/programów) ?: Czasami w GIMP, a czasami w PHOTOSHOP.
Ile czasu (dziennie) możesz poświęcić na wykonywanie grafik?: Sądzę, że 3-4 godzinki dziennie dam radę. Może nawet więcej.
Opisz siebie w kilku zdaniach: Jestem Wojtek mam 16 lat, interesuję się grafiką oraz sportem. Jestem spokojny ,i nie ma ze mną problemów.
Dlaczego Ty masz zostać grafikiem?: Chciałbym pomóc @Cycu ;] w wykonywaniu zleceń. Wiem, że nie ma ich wiele, lecz on ma również inne rangi, a ja z chęcią mu pomogę z grafiką. 
Przykładowe prace (przynajmniej 3, mile widziana większa ilość): https://imgur.com/GzIb0Dt , https://imgur.com/PhcE7FZ , https://imgur.com/lYhD9R4
Kontakt: Forum ,można steam.
By Cycu ;],

Przyjęty na okres próbny. Mam nadzieje że nadrobimy czas online spędzony na forum, zgłoś sie po rangę w odpowiednim dziale. Gratulacje

• 0
  • 0

Imię:  Sebastian

Nick:  katanaq

Czym wykonujesz prace (nazwa programu/programów) ?:  Adobe Photoshop 2020

Ile czasu (dziennie) możesz poświęcić na wykonywanie grafik?:  Aktualnie mam dość dużo wolnego czasu więc myślę że 3-5h dziennie spokojnie.

Opisz siebie w kilku zdaniach:  Jestem osobą odpowiedzialną oraz sumienną. Potrafię dogadać się z autorem zleceń. Bawię się w grafice od 2016 roku i myślę że jakiekolwiek pojęcie w tym zakresie posiadam. 

Dlaczego Ty masz zostać grafikiem?: Ponieważ od dłuższego czasu @buziaK nie jest dostępna na forum i nie wykonuje zleceń, a  @marcinek przydałaby się pomoc przy wykonywaniu zleceń oraz ogarnianiu działu.

Kontakt: PW STEAM

By marcinek,

Przyjęty. Gratuluję ;)

• Lubię to! 2
  • Kocham to! 1

• 727
  • 427
  • 4

Imię: Kamil
Nick: Marves
Czym wykonujesz prace (nazwa programu/programów) ?: Photoshop
Ile czasu (dziennie) możesz poświęcić na wykonywanie grafik?: Parę godzin
Opisz siebie w kilku zdaniach: Nazywam się Kamil, mam 16 lat i uczę się w 2 klasie technikum. Na co dzień lubię pograć w gry  FIFA, ETS. Pochodzę i mieszkam na mazurach. Interesuję się sportem i grafiką. Jestem osobą sympatyczną, towarzyską i z poczuciem humoru.
Dlaczego Ty masz zostać grafikiem?: Posiadam trochę doświadczenia, jest to moje największe hobby i sprawia mi to dużą przyjemność, a więc myślę, że jako tako bym się nadał.  Dodam też jeszcze, że jako osoba zdyscyplinowana, swoje obowiązki wykonuję trzymając się zasad oraz do końca. Zawsze staram się i chce pomagać innym, jeśli ktoś potrzebuje pomocy, może się do mnie śmiało odezwać, bo służę pomocą. Uważam, że moja kultura osobista oraz słownictwo są na wysokim poziomie. Jestem sumienny, pracowity, aktywny, odpowiedzialny i spokojny. Zawsze przykładam się do powierzanych mi obowiązków i wykonuję je tak jak należy. Naciskam na porządek oraz stanowczość w tym co robię. 

Kontakt: https://steamcommunity.com/id/Marves1337/ 

By Cycu ;],

Przyjęty, zgłoś się po rangę w odpowiednim dziale Powodzenia :)

• Kocham to! 1

• 112
  • 57
  • 2
  • Urlop
Imię: Nataniel

Nick: Diego

Czym wykonujesz prace (nazwa programu/programów) ?: Używałem programu z wyszukiwarki, lecz jak będzie opcja oraz możliwość abym mógł uzyskać dostęp photoshopa to się na niego przerzuce.

Ile czasu (dziennie) możesz poświęcić na wykonywanie grafik?: Zależy od dnia, wiadomo że każdy ma raz dzień dobry a czasami zły, mogę z pewnością przypiąć około od godziny do czterech godzin dziennie.

Opisz siebie w kilku zdaniach: Nazywam się Nataniel, posiadam 16 lat oraz interesuję się zawodem prawniczym, interesowałem się tym już bardzo długo a więc rozwijam moje możliwości przez jakiś już czas. Z csem posiadm również bardzo długą historie
zaczeło się od tego (o ilę sie nie myle w wieku 7) odwiedziłem pewnego kolege, szukaliśmy giereczek którymi się zainteresujemy z czego cs1.6 był jeden z nich, grałem w tą grę rocznie, spodobała mi się, do dzisiaj w nią gram i rozwijam również swoje umiejętności w tej grze
oraz raz na jakiś czas, na stronkach popatrze sobie amxx i oprogramowania silniku IPS.

Dlaczego Ty masz zostać grafikiem?: Cóż, pełniłem ową funkcje wiele razy, doświadczenie posiadam, zajmowałem się grafiką dobre pare lat, ciągle wprowadzam coś nowego no swoich prac aby zlecenie było wykonane na wygodzie autora. 

https://imgur.com/a/1e95zSo

Kontakt: Steam, Forum, Ts3
Edytowane przez Diegoluszek
By Cycu ;],

przyjęty, powodzenia

• WOW 2

• 257
  • 129
Imię: Maciej
Nick: Shirokou
Czym wykonujesz prace (nazwa programu/programów) ?: Adobe Photoshop CS6
Ile czasu (dziennie) możesz poświęcić na wykonywanie grafik?: W takim sposób nie jestem w stanie powiedzieć, ponieważ raz jest "vena" do pracy raz jej nie ma jednak mogę obiecać wykonanie każdej pracy w terminie nie dłuższym niż 2-3dni.
Opisz siebie w kilku zdaniach: Mam na imię Maciej hobbystycznie zajmuję się grafiką komputerową oraz noobieniem w lola. Jestem osobą leniwą jednak jeżeli mam coś do zrobienia to to robię.
Dlaczego Ty masz zostać grafikiem?: Chciałbym wspomóc forum i służyć radą dla osób które np. mniej wiedzą na temat grafiki.
Przykładowe prace (przynajmniej 3, mile widziana większa ilość): Mam nadzieję, że nie wyrwę bana przez grafiki z innego forum ale tylko takie udało mi się znaleźć w odmętach formatowanego dysku.
https://imgur.com/vsEOCTW
https://imgur.com/a/jJXSRrz
https://imgur.com/a/MaOB6BZ
https://imgur.com/b9NJi85
Prace proste ponieważ żadnych innych znaleźć nie mogłem:(
Jeżeli ktoś niedowierza, że prace są moje bądź chce jakieś wyższej jakości pracę zapraszam pw.
Kontakt: forum, fb
Edytowane przez Shirokou
By detektyw ventus,

przyjmuję, zgłoś się po range ;) powodzenia!

• 184
  • 63
  • 1