Skocz do zawartości
ExturliagoM

przyjęta Propozycje ExturliagoM

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

PERKI

Nazwa: Nanosuit

Opis: Robi Ciebie niewidzialnym, ale posiadasz 1hp

Nazwa:  Plamka 

Opis: Zostawiasz plamę na ziemi (raz na rundę) która spowalnia każdego przeciwnika o 50%, a przydaje się to gdy ktoś zapierdziela 200 km/h w zabudowanym

Nazwa: Notatki sapera

Opis: Możesz postawić 2 miny 

Nazwa: Radar

Opis: Widzisz swoich przeciwników na radarze

To będzie dla adminów

Nazwa propozycji: Wymienianie punktów adminowskich

Opis propozycji: Możliwość wymiany danej ilości punktów adminowskich na farbki/vipa 
(Na serwerze, na którym byłem adminem było można wymienić 3 PA na vipa na 10d (było tam max 5 PA))

Potrzebność dodania (Duża/Średnia/Mała): Mała

Zmiany w klasach

Nazwa propozycji: Ulepszenie medyka

Opis propozycji: Medyk ma 20hp, a naszym skromnym zdaniem to jest trochę za mało (powinien mieć tyle co skoczek (90hp))

Potrzebność dodania (Duża/Średnia/Mała): Duża

Nazwa propozycji: Ulepszenie spidermana

Opis propozycji: Spiderman nie jest taki dobry, dlatego też nie jest prawie grany, można ulepszyć w nim prędkość linki/prędkość przyciągania czy coś w tym stylu 

Nazwa propozycji: Balans koksa

Opis propozycji: Można by było zamienić niewidkę na mp5 (na niskich lvlach ciężko jest zabić kogoś z min a trzeba ładować w intę, a z samego pistoletu ciężko się strzela)

Nazwa propozycji: Osłabienie assasina 

Opis propozycji: Można zmniejszyć mu trochę początkową inteligencję, ponieważ z niektórymi perkami staje się to zbyt OP

Potrzebność dodania (Duża/Średnia/Mała): Średnia

Propozycje pisane razem z moim przyjacielem z serwera @wyczol

Dobra robota ziomeczku :) 

Edytowane przez ExturliagoM
  • Lubię to! 1
  • Kocham to! 1
  • Yay 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie opcja 1 odpada na 100%, bo ów perk jest op na pb modzie (1 hp=100hp)

A co do reszty to jestem na tak, w ogóle to byłbym za usunięciem medyka, bo na PB moda nie pasuje kompletnie.

• Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam odmienne zdanie od @xeO. Według mnie łatwiej trafić kogoś jedną kulką na PB niż zadać jeden punkt obrażeń na zwykłym COD Modzie, a na COD modach z tego co mi wiadomo to Nanosuit nie jest zbyt op perkiem. Co do reszty:

- Plamka mogłaby być fajnym urozmaiceniem i jak najbardziej można dodać

- Notatek sapera bym nie dodawał ponieważ pewnie gracze będą je stawiali w ciasnych przejściach, a kadra adminów jest tak mała, że przez dużą ilość czasu nikt nie będzie nakładał na tych nieuczciwych graczy kar

- Radar spoko, jak najbardziej jestem za dodaniem

- W kwestii Medyka mam takie samo zdanie jak xeo

- Ulepszenie spidermana może być

- Koksa to w ogóle bym wywalił bo nikt nim nie gra

- Osłabienie assasina moim zdaniem bez sensu. Jest dobrze tak jak jest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem koks by mogł stać sie grywalny po tych zmianach, bo aktualnie nie ma sensu tym grac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Young Igi napisał:

A ja mam odmienne zdanie od @xeO. Według mnie łatwiej trafić kogoś jedną kulką na PB niż zadać jeden punkt obrażeń na zwykłym COD Modzie, a na COD modach z tego co mi wiadomo to Nanosuit nie jest zbyt op perkiem. Co do reszty:

- Plamka mogłaby być fajnym urozmaiceniem i jak najbardziej można dodać

- Notatek sapera bym nie dodawał ponieważ pewnie gracze będą je stawiali w ciasnych przejściach, a kadra adminów jest tak mała, że przez dużą ilość czasu nikt nie będzie nakładał na tych nieuczciwych graczy kar

- Radar spoko, jak najbardziej jestem za dodaniem

- W kwestii Medyka mam takie samo zdanie jak xeo

- Ulepszenie spidermana może być

- Koksa to w ogóle bym wywalił bo nikt nim nie gra

- Osłabienie assasina moim zdaniem bez sensu. Jest dobrze tak jak jest

to samo co kolega wyżej w 100% sie z nim zgadzam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

1. Nanosuit myślę, że trochę zbędne i tak na serwerze jest op np. kamuflaż albo klasa assasin

2. plamka, myślę że nie będzie problemu żeby to wgrać

3. notatki sapera, chociaż jest klasa gdzie są miny i faktycznie mogą gracze stawiać np. w przejściach w drzwiach. Nad tym się pomyśli

4. W sklepie jest możliwość kupienia radaru, myślę że nedługo będzie, że dopóki się nie zginie będzie działać

5. Nad wymienieniem pomyślę, ale jeśli już to  15/20 plusów na wymienienie 1000 farbek lub 2 tygodnie vipa, ale mam zamiar wprowadzić właśnie że za plusy adminów vipa dać :) 

6. Tak jak @xeO, medykiem prawie nikt nie gra co wiąże się z tym, że albo usunąć tą klasę, albo zostawić taka jaka jest

7. W kwestii spidermana, również myślę, żeby ulepszyć linkę

8. Z jednej strony koks będzie wyglądał jak "SKOCZEK", w kórym jest mp5 , ale nie ma min, więc się pomyśli nad tąpropozycją 

9. W assasinie jestem za tym, żeby zmniejszyć int do zera, może i jest to klasa PREMIUM, ale faktycznie jest trochę op, może do 10-20 int, więcej nie

@[email protected] a Ty co sądzisz o tych propozycjach? 

Edytowane przez Pati

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Pati co do samego assasina, to proponuję dodać wsparciu jedną rakietkę i zmniejszyć skalowanie z intem, bo na full incie spokojnie można zabić 5 osób na rakietkę jak się zbiorą do kupy bo bije aż 310 (max hp to 300, jedynie admirał może zdobyć więcej poprzez zabójstwa, lub można kupić w sklepie, chyba że siię mylę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@xeO co do wyposażenia to nie jest głupie, bo czasami jak jeden gościu nie wspomnę jaki

Cytat

(wyzej ekhem ekhem)

gra na wyposażeniu to 30 sek i koniec rundy, a co pomyśleć o początkujących..  

Edytowane przez Pati

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Przyjmuję propozycję numer  3, 4, 5, 6, 7, 9

Edytowane przez Pati

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

narzedzie_qwqnepw.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...