Skocz do zawartości
Dzwiek

przyjęta [ SKARGA ] - SUSHI

Rekomendowane odpowiedzi

Nick użytkownika: @Sushi

Ranga użytkownika: [email protected] [XD]

Powód skargi: Bezpodstawne zbanowanie (Jeśli ktoś ma zły dzień to nie wyżywaj się na osobach postronnych)

Czas zdarzenia: 10 minut temu

Krótki opis: Jako [email protected] od dłuższego czasu zaczyna nadużywać rangi wobec użytkowników, to że masz zły dzień nie oznacza że masz się wyżywać psychicznie na osobach postronnych (użytkownikach)

Świadkowie: @Naro @M4CI3K @Yellowstane

Dowód:

PS. OSOBY KTÓRE NIE UCZESTNICZYŁY W TEJ KONWERSACJI NIECH SIĘ NIE WYPOWIADAJĄ PONIEWAŻ WASZ POST JEST ZBĘDNY!!!

Dowód nr  1. 23398665353285903417.png

Dowód nr 2. 01177108778549519827.png

Dowód nr 3. 35928544204103756482.png

Dowód nr 4. 72117099841811046779.png

Ps. proszę by @john @looĸ @DSK @[email protected] @Czarny.  Nie porozmawiali z kolegą a w końcu zaczeli działać ponieważ to nie pierwszy raz sushi robi coś takiego czy podobnego, na tym cierpi wizerunek forum!!!

• Kocham to! 4
  • Haha 3
  • Smutne 1
  • Nie lubię 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja odpowiem na ten temat jutro bo chyba mam najwięcej do gadania : ) 

Aczkolwiek ja miałem złożyć skargę ale dziękuję że zrobiłeś to za mnie :) 😘

• Lubię to! 4
  • Haha 1
  • Nie lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Więc na starcie, powiem tak. 

@Sushito że masz zły dzień, nie oznacza. By wyzywać się na owych osobach. Każdy może mieć gorszy, bądź lepszy dzień. Ale nie chodzi o to by reagować emocjonalnie. Bądź agresywnie,, A CHUJ KTOŚ MNIE WKURWIL  DAM MU WARNA CHUJ Z TYM''

@Sushinie pisze tego po złości, byłem na bardo duzo sieciach. Według mnie, my tutaj tworzymy. Jedna wirtualna wyjebane rodzinę, powinniśmy umieć porozmawiać. Docenić się, a nie kurwa spina o rangę. Głupi tekst i ban, @Sushiidź połóż się spać Opanuj nerwy wyspij się i bez nerwów Uspokoj się Mordeczko. Bo jako [email protected] jesteś dobry tylko dzisiaj Masz Chujowo dzień!!! 

• Lubię to! 3
  • Kocham to! 1
  • Super 1
  • Nie lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, Yellowstane napisał:

Ja odpowiem na ten temat jutro bo chyba mam najwięcej do gadania : ) 

Aczkolwiek ja miałem złożyć skargę ale dziękuję że zrobiłeś to za mnie :) 😘

Nawet tu piszesz w męskiej osobie .. więc się sprecyzuj co do swojej orientacji ...tu piszesz "miałem" a w profilu masz Patrycja.. to czego ty oczekujesz?Rangi kobieta nie dostaniesz na pewno .. w ciula możesz robić kogos innego.Co do skargi zostawiam ją dla czerwonych.

• Lubię to! 2
  • Kocham to! 2
  • Super 1
  • WOW 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Pozwólcie ze na początek podziekuje głównie dla @M4CI3K @Naro za "obronę" Oraz dla @john za ub :) (po bezpodstawnym banie) 

@Czarny  może jestem obu plótny?  A moze to przez autokorekte?  

A więc tak drogi @Sushi czy ty kiedy kolwiek gadałaś ze mną?  Widziałeś mnie?  Bo z tego co widzę to jesteś tylko zwykłym Sperniarzem 😒 

Opisa sytuacji: pomijając fakt ze caly czas robiłam was w ***** z tą płcią :) ( oczywiście nie wszystkich 😊)  to gdy pierwszy raz zgłosiłam się do @john po rangę to nasz kochany @Sushi zabawił się w "złodzieja" 

Wczoraj ponownie zgłosiłam się po rangę i ponownie kochany @Sushi  miał jakiś problem :) ( na ss wszystko jest ;) ) po czym zacząłeś grozić Mi banem 😂 (myślisz że będę płakać z tego powodu?)  

Ale  i swoje groźby spełniłes :) bezpodstawny ban  GRATULACJE!   Wspaniale Ci to wyszło :) i do tego dopisek "jutro dostanie ub"  

Po czym stawiło się za mną chyba z 4-6 Osób (każdy kto był na sb)?   Przy czym każdy z nich był w stanie poświęcić własne rangi, dostać bana/warna za mnie tak jak widać na ss 

https://zapodaj.net/5fd6b7c295e59.png.html

https://zapodaj.net/4d02f16f3ea09.png.html

https://zapodaj.net/addb2bd0f49f2.png.html

Jedyne za co Mi mogłeś dać bana to za obraze,  ponieważ wyzwalam Cię od "zlodzieja" Także za to karę mogę ponieść. 

Mnie to dziwi,  tyle skarg na cb leci a ty tu jeszcze jesteś?  

https://zapodaj.net/52bed7da5e63e.png.html

@john  @[email protected] @DSK @looĸ  

Można śmiało przeczytać SB od 23:30 do około 00:10 

Edytowane przez Yellowstane
  • Lubię to! 1
  • Kocham to! 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

EEE KURWA ALE NA ZIOMKÓW SIE ROZPIERDALASZ TFU GANG 2115 JUŻ IDZIE PO CIEBIE  #TeamSUSHI #PolskaNIEgotowaNaTransów

Edytowane przez ZywooToZjomal
  • Lubię to! 1
  • Kocham to! 2
  • Super 2
  • Yay 1
  • Haha 2
  • Smutne 1
  • Nie lubię 2
By Czarny.,

EEEE ale kultura... następnym razem warn.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ja nie wiem co wy macie do Sushiego. Jest bardzo pomocny wg mnie nie zagraża żadnemu użytkownikowi, chyba że ktoś go wkurzy, a po za tym on lubi trollować też :D 

Pamiętam, że Kamilovky, albo ktoś inny nie jestem teraz pewna, bynajmniej ten "ktoś" pisał, że @Sushi nie chodzi do szkoły byle by być na forum i wgl, więc bardzo dużo czasu poświęca. 

A co do @Yellowstane to serio nienormalny podawałby się za chłopaka, a jest kobietą??? Tzn nie wiem czy jesteś dziewczyną, bo nikt nie ma na to dowodu np. głos, albo zdj twarzy. Chociaż teraz wątpie, że ktokowliek ci uwierzy.

@Naro nie masz prawa dodawać tutaj notatki skoro to nie twój dział

#muremzasushi

Edytowane przez Pati
  • Lubię to! 3
  • Super 1
  • Nie lubię 1
By Naro,

Nie masz prawa się wtrącać w skargę nie jesteś stroną w tym postępowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem obie strony są winne. @Yellowstane Po co Ci była ta ranga 'Kobieta'? Ranga kobieta jest tylko dla prawdziwych kobiet, a nie udawanych... Nie wiem po co @john wam rozdaje te rangi prawo i na lewo... @Sushi mogłeś normalnie odpisywać też, a nie z przekleństwami, nie zapominaj, że jesteś też [email protected], więc musisz dawać przykład, jesteś pozytywną mordko, ale czasami zachowuj się normalnie... @Yellowstane Nie wiem po co ciągnąłeś ten temat, czasami jest lepiej wyjść na świeże powietrze i posiedzieć na ławce (Uwierz mi, że to pomaga), niepotrzebnie też go prowokowałeś...

Jak dla mnie Administracja Wyższa powinna wywnioskować konsekwencje dla obu stron.

@Naro Nie dawaj notatek w nie swoim dziale... 

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Administrator

Drogie Panie, drodzy Panowie i transy (xD) zapoznajcie się z moim werdyktem. 

Pierwsza sprawa a zarazem tajemnica, płeć @Yellowstane. Jest on oczywiście mężczyzną, rangę Kobieta dawałem mu dla funu, sami dobrze wiecie, że ta zła, wszystkich wkurwiających oraz niesprawiedliwa Administracja lubi też sobie czasami pożartować i ma do siebie dystans. Nie zdarzy się już więcej taka sytuacja, że mężczyzna będzie posiadał u nas tę rangę, bo najwidoczniej niektóre osoby nie potrafią wyjąć kija z tego drugiego otworu i nie są to oczywiście usta.

A teraz odnośnie @Sushi i tych "ciągłych skarg", które na niego dostajemy. Chodzi Wam o te?

https://deagleshot.eu/index.php?/topic/7433-skarga-sushi/

https://deagleshot.eu/index.php?/topic/8223-skarga-sushi/

Które były całkowicie niedorzeczne? Czy może ja, jako Head Admin, osoba odpowiedzialna za forum oraz m.in. pracę Junior Administratorów najwidoczniej nie jestem właściwym człowiekiem, który nie otrzymał ani jednej skargi lub zażalenia na priv, a może dostali je pozostali Czerwoni? Odpowiedź nasuwa się oczywiście sama - nie. Więc argument "ciągłe skargi na Sushiego" możecie sobie darować. Jak dobrze wiecie, lub też nie, w Administracji nie ma robotów.

:wow:

Jesteśmy zwykłymi ludźmi, którzy mają emocje, tak, jak każdy. Tak samo jest z Sushim. 

:wow: x2

Odpowiedzcie mi teraz na pytanie, czy byliście kiedyś na tyle wkurwieni, że pod wpływem emocji zrobiliście coś, czego później żałowaliście? Raczej każdy tutaj się zgodzi, że na pewno miał taką sytuację. No i właśnie wczoraj miała taka miejsce pomiędzy Yellowstane i Suszu. Suszu przesadził i to baaaaardzo, bo zbanował Yellowa, gdzie za trollowanie co najwyżej powinno się skończyć warnem, ewentualnie blokiem na SB. Dobra, powinien nie wdawać się w dyskusję, najlepiej wyjść z forum i iść spać, ale nie zrobił tego. Ban był bezpodstawy, a przynajmniej kara była zbyt duża względem czynów Yellowstane. 

Jako Junior Admin @Sushi wykonuje swoje obowiązki bardzo dobrze, niekoniecznie musicie widzieć wszystko co robi, bo jak to twierdzicie "Ciągle się opierdalam na randze", ale zszokuję Was, stale nad czymś pracuję!

:wow: x3 (uwielbiam tę emotkę, wybaczcie) 

Jak to wspomniał @SplashID jako jeden z nielicznych Suszu ma do siebie dystans i przez tę jedną skargę miałbym go degradować? Sushi dostanie zjebkę, zakaz wdawania się w dyskusje z Yellow bo Ty też nie zostajesz bez winy, bo stale go prowokowałeś oraz prosiłbym Ciebie @Yellowstane o skończenie tej szopki ze zmianą płci. 

Dziękuję za dotrwanie do końca. Pozdrowienia dla @Fatum

@Naro pierwsze oraz ostatnie ostrzeżenie - nie używaj notatek w nie swoim dziale, bo zostaniesz ukarany warnem.

• Lubię to! 8
  • Super 1
  • WOW 1
  • Haha 3
  • Nie lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Administrator

narzedzie_qwqnnqa.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Junior Admin

Dzięki za wsparcie @xeOsia @ZywooToZjomal @Pati @Wredna. @Meduza @elo here @Damianek @Noizy @Microice124 @SplashID i chyba @Czarny. kappa 

Dzięki za nie wsparcie @Yellowstane @M4CI3K @Naro @Dzwiek 

Razem z @xeOsia chcemy ci podziękować, bo dzięki tobie odnaleźliśmy swą prawdziwą płeć! Dziękujemy ci @Yellowstane!

Ci fajni ludziowie co wymieniłem na samej górze to kurde dla was tu jestem <3 

• Lubię to! 2
  • Kocham to! 5
  • Dziękuję 1
  • Super 2
  • Yay 2
  • Haha 2
  • Nie lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...