Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick na TS3: Lubieżna Agata | Popiszę
Nick osoby oskarżonej: Nevcio
Data i godzina zdarzenia:  2.05.19 | 20:05

Dlaczego składasz skargę: Admin się spina, nie zna regulaminu i daje BANA gdzie sam prowokuje.
Opis sytuacji: Siedzimy od 3 godzin na TS i gramy, nic się nie dzieje. Nagle wchodzi ambitny admin wygrany w paczce lays'ów i spina dupe ( dosłownie spina dupe ) do mojego ziomka z nickiem

"wypadający odbyt" że ma zmienić nick gdzie regulamin w żaden sposób tego nie zakazuję a jest to normalna terminologia medyczna. Wchodzi, próbuje pokazać swoją wyższość nad ludzmi, znając regulamin w prosty sposób mając go w dupie kolega zmienił nick na "Mocno wypadający odbyt" ( jakoś tak) to nevciowi gula skoczyła do sufitu. W kulturalny sposób przez brak porozumienia z adminem kazaliśmy mu wypierdalać a chłop z bananem na japie jako prowokator daje bana na 30 minut. Niby nic ale jednak.
Dowód w postaci screenshot'a/nagrania/świadków: SSa nie mam bo jak mam mieć SSa na to co mówi mi Admin na mikro / Nagrania nie mam bo nie można nagrywać bez zgody etc. W logach widać nicki zmiany nicków etc.

<204:35> "TransKasia9000" został zablokowany za 30 minute(s) na serwerze przez "Nevcioo ♡" (Trochę kultury  )

TAK JAK NAPISAŁEM WYŻEJ, WSZEDŁ PROWOKOWAŁ RZUCAJĄC WYMOGI WBREW REGULAMINOWI NADUŻYWAJĄC ADMINA, PO CZYM ZBANOWAŁ GOŚCIA KTÓRY MIAŁ GO W PIŹDZIE.

Trzymajcie go której na smyczy.

POZDRO

• Haha 4
  • Nie lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Zacznijmy od tego, że nie Ty dostałeś bana a najwięcej płaczesz, ah..
Pomijam fakt, że bawienie się w dziewczyny i trans bawi i karuzela śmiechu to oh ah, ale trochę kultury i nie będzie do mnie ktoś mówił wypierdalaj gdzie grzecznie zwróciłem uwagę. :)
Nic więcej nie mam do dodania.

5 minut temu, Mosiężny Parapet napisał:

W kulturalny sposób przez brak porozumienia z adminem kazaliśmy mu wypierdalać a chłop z bananem na japie jako prowokator daje bana na 30 minut. Niby nic ale jednak.

Pssyt, na forum też trochę kultury się wymaga.

4 minuty temu, Mosiężny Parapet napisał:

Trzymajcie go której na smyczy.

Edytowane przez Nevcioo ♡
  • Lubię to! 2
  • Nie lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

3.1. Zakaz używania nicków zawierających: wulgaryzmy, reklamy, rasizm oraz przedrostki Administracyjne np: [ROOT] etc.

Wulgarny/obraźliwy nick/awatar: 

Kara I: 
 Wulgarny nick - Ban na 30 minut 
Kara II: 
 Wulgarny nick - Ban na 3 godziny 
Kara III:
 Wulgarny nick - Ban na 6 godzin 

Kary nie ujęte w żadnym z punktów podlegają
indywidualnej ocenie administratora.

To tak Panie kolego. Tutaj masz regulamin. Do tego tabele kar. Te regulaminy oraz tabele kar pisałem osobiście. Ten nick może być obraźliwy i jeżeli admin cię prosił o zmianę to mógł kolega zrobić. Ten ban za jakiś czas się kończy. Nasz właściciel ma urlop. Proszę zmienić nick na taki żeby nie był taki. Admin zna regulamin oraz tabele kar i dał najniższą z możliwych kar. Takie zabawy są nie dopuszczalne. :) powodzenia  

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Head Admin

Na prośbę odrzucam

narzedzie_qwqnnqs.png

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...