Skocz do zawartości
_K4MiL_

odrzucone Podankoo :)

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
Nick: M3f!st0
Imię:Kamil
Znajomość AMX (1-10):6
Sprawny i działający mikrofon:tak
Link do swojego GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/M3f!st0/145.239.237.104:27120/
Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Chciałbym zostać,ponieważ jak niema Administracji żadnej dostępnej to wbijają cziterzy.Może nie wieżycie ale jak 
raz zobaczy sie na demku to jednak jest,pilonować porządku,i kultury serwera.Nie powiem że nie jestem święty też czasem pisze na chcacie np "Kuwa poco blokjecie
tymi kuleczkami.Bo to wkurza bardzo.I chciałbym że serwer ten był co raz współczesny.
Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: STEAM_0:0:225025039
Staż w Counter-Strike 1.6: 117 godzin,bo przedtem grałem na nonsteam
Czy posiadałeś już admina?: Jeżeli to Podanie Rozpatrzy sie POZYTYWNIE,to tu będę miał pierwszy raz
W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: A tak jakoś bo bardzo lubie grać w paintball i trafiłęm na wasz serwer i kuiłem sobie aż vipa na dwóch serwera only awp i na pb

Edytowane przez _K4MiL_

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety muszę być na nie. Zbyt krótko grasz na serwerze. W wymaganiach wyraźnie jest napisane, że trzeba mieć 40h podczas gdy ty masz ich niecałe 7. Dodatkowo GT z ostatnich dni nie napawa optymizmem. Nabij wymagane godziny, graj regularnie, zgłaszaj osoby, które łamią regulamin na [email protected] oraz prezentuj opanowanie i kulturę na serwerze, a następnie dopiero złóż podanie. Powodzenia następnym razem ;)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja na chwile na nie

- Zbyt krótki czas na serwerze

- Forum, chodzi to o staż tak naprawdę :p 

+ Steam

-/+ Wiek 

- Podanie, ten czarny kolor trochę się  ciężko czyta :/ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Użytkownik @Young Igi ładnie wypunktował. Twoje GT jest słabe to po pierwsze. Druga sprawa, nie spełniasz wymagań. Ponabijaj parę godzinek, pograj trochę, popraw przede wszystkim aktywność na forum i będzie gitara.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Soreeczka, ale na Nie

-słaba aktywność

-raczej jak 1 raz będziesz adminem to znajomość amx powinna być mniejsza XD (przynajmniej tak mi się wydaje) 

-/+ wiek mi nie przeszkadza, bo miałem kolegę który miał adma na serwerze BB oraz miał 14 lat a ogarniał 2x lepiej niż ja XD

-mało godzin

Ale tak to chyba spoko, sam świętoszkiem to ja nie jestem XD :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z bulem serduszka muszę powiedzieć że NIE a dla czego 

staż na forum totalnie leży praktycznie zarejestrowałeś się na forum i od razu składasz podanko , daj się zapoznać innym pokarz że ci zależy itp.

aktywność na serwerze z tego co widzę po twoim gt to grasz dopiero 12dni a ile czasu masz przegrane to można na palcach policzyć 

jako że jestem nie zbyt długo adminem to jeszcze ani raz nie widziałem żebyś coś zgłaszał nawet głupie kampienie czy txt 

co do kultury no to kilka razy mogę powiedzieć że jechałeś z grubej rury  jak młody szewc , ale to nie jest częste  

jak piszesz że będziesz pierwszy raz adminem to nie wierzę w to że amx znasz na 6... ja na pierwszy raz szperałem w internecie co to jest amx jaki jest taryfikator kar wiadome każdy serwer ma inny taryfikator ale mniej więcej patrząc jakie są kary itp ,co to jest tabelka admina też patrzyłem co tam się znajduje ite 

+/- wiek

+ steam 

+mikro 

jak na razie to daj się poznać trochę jak i na forum tak i na serwerze pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

narzedzie_qwqnnqn.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...