Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:C!3PL!N
Imię:Dominik
Znajomość AMX (1-10):6
Sprawny i działający mikrofon:Niestety nie ;c
Link do swojego GameTracker'a: https://www.gametracker.com/cieplin/
Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Gdyż na serwerze zauważyłem nieporządek oraz mało rozbudowaną administrację 
Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Niee, ale myślę, że to da się załatwić :p
Staż w Counter-Strike 1.6:+/-5lat 
Czy posiadałeś już admina?:Była szansa, ale nie posiadałem
W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: Poprzez zainteresowanie serwerami paintball

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na nie. Na forum jesteś od godziny (jest tak kiedy piszę ten post), mikrofonu nie masz, a uwierz mi, że takowy jest bardzo przydatny przy pracy admina, brak Steam - co jak co ale mamy 2019 rok i wypada już mieć na Steam 1.6 :v Ułatwia to komunikacje z Opiekunem/Właścicielem serwera. Doświadczenia nie masz w "adminowaniu", ale każdy musi zacząć.

Jeśli nie spełniasz tych wymagań, które tutaj opisałem to masz małe szanse na admina.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z mojej strony to mogę dać mocne TAK

często zgłasza jakieś nieprawidłowości / łamanie regulaminu / chiterów 

wiek na plusik

lekki minusik to mikro ale to ( drobiazg )

gt nie wiem czy dobry link dałes bo mi nie pokazuje ale bardzo często widzę ci na pb 

największym minusem jest 0 aktywności na forum , nawet głupie przywitanie się w dziale już jest + bo ludzie wiedzą z kim maja doczynienia 

jak narazie to może być okres 1tyg ale za ten czas popraw aktywność na forum    powodzenia 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety muszę być na nie. Na forum mierna aktywność, nie masz steam oraz mikrofonu, a twojego GT nie mogłem znaleźć co jest nieco dziwne. Pograj jeszcze trochę na serwerze, bądź aktywny na forum i kup mikrofon oraz steam, a następnie złóż podanie. Powodzenia ;)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Hmm niby takie słabsze, ale Tak

+ wiek

+ zgłasza coś itp

- Także nie widzę twojego GT, nigdzie nie mogę go znaleźć, ale coś tam grałeś

- skoro nie miałeś admina, to raczej nie powinieneś ogarniać amx (może ja się po prostu nie znam)

+/- mikrofonu i tak nikt nie używa

- steam

Aktywność na forum miałem też strasznie słabą (teoretycznie nawet konto na adma tak od razu, no ale cóż, byłem tak jakby z polecenia)

Jak będzie trzeba, to pomimo urlopu/lagów itp. mogę mu pomóc ogarnąć admina

PS

Admin nie ma obowiązku posiadać cs 1.6 na steam itp czy w ogóle steam    -_- więc proszę nie katować tym ziomeczka

Edytowane przez ExturliagoM
  • Yay 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odrzucam 

Możesz złożyć podanie ponownie za tydzień

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

narzedzie_qwqnnqn.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...