Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

propozycja dotycząca regulaminu + tabelki administacyjnej : vote"

1 dodać do regulaminu zakaz rashowania modułem /spidermanem na ostatniej rundzie 

2 usunąć plugin kto kogo podgląda 

( bo to trochę denerwuje jak ktoś napisze na [email protected] że jest cziter a sprawdzając go wyświetla mu się kto go sprawdza i jak na prawdę  ma coś to  wyłączy zanim ktoś zrobi ss 

co do tabelki 

dodać do wybieranych przez admina map jakieś mniejsze typu 

1 Fy_snow

2 de_dust2_lond

3 de_dust3x3

fy_pool_day

5cs_wiocha

dwie ostatnie mapy faje są 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Niech już ten spiderman ma coś z siebie, i tak nikt nim prawie nie gra (wolne przyciąganie, linka wolno leci itp. i tak zresztą proponowałem aby go ulepszyć ale ...)

2. Admin ma komendę na dzięki której nie widać, że kogoś podgląda, chociaż niby można by było dać ją dla zwykłych graczy (ale przynajmniej wtedy ziomek powinien wiedzieć - działa pod jakąś presją czy coś takiego mniej więcej)

3. Mapy spoko, ale lepiej bym sobie odpuścił fy_pool_day ze względu, że raczej ludzie  będą nadmiernie kampić w różnych miejscach (typu toalety itp i nie będą wychodzić)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
43 minuty temu, ExturliagoM napisał:

2. Admin ma komendę na dzięki której nie widać, że kogoś podgląda, chociaż niby można by było dać ją dla zwykłych graczy (ale przynajmniej wtedy ziomek powinien wiedzieć - działa pod jakąś presją czy coś takiego mniej więcej)

no własnie  dla graczy może być ale wiesz , kilka razy sprawdzałem gościa a tu za chwile ten staje po 3/4 s ruszy się a za chwile pisze po co go podglądam itp no to przez te 4s to on spokojnie wyłączy 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Może być, ale nie musi, w sumie mi to różnicy nie robi

2. My admini mamy komendę /spechide więc jest okej aczkolwiek również uważam, że ten plugin jest niepotrzebny

Co do 3 się nie wypowiem bo jest mi to również całkowicie obojętne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ref

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak więc  ja bym osobiście poprosił o dodanie do tabelki admina kilka małych mapek które by to ułatwiły zarówno jak i graczom tak i adminom do wybierania mapek a nie admin musi pisać która pasuje czy fy_snow czy de_dust2_long czy też cs_wiocha , można by było dodać te mapki do tabelki i tak jak normalnie się robi vote z wyborem map  bardzo bym prosił o pozytywne rozpatrzenie sprawy. Czyli dodać mapki;

fy_snow 

de_dust2_long

de_dust3/3 

cs_wiocha 

i tą mapkę dodam dla waszej dyspozycji ale mapa aim_awp co prawda to mapa jest do zwykłego moda ale grac sie fajnie gra 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi