Skocz do zawartości

Używamy cookies

Nasza Administracja jest bardzo głodna, dlatego na stronie używamy ciasteczek.

Nakarm nas! © By john

Rekomendowane odpowiedzi

Zasłużony

BoYGmoX.png

Poprzednia część tutaj 

>>KLIK<<

 


Wyszedł zza tłumu pijaków. On, postawny oraz szeroki w barach mężczyzna. Wiedziałem, że jego uderzenia będą jak kilof, który łupie w kamień - masakrujące, miażdżące. Przeraziłem się, gdy człowiek wielkości niedźwiedzia pędził w moją stronę, postanowiłem zrobić ten sam numer co wtedy, odsunąłem się, lecz gdy to zrobiłem potwór zawrócił i ruszył z kolejną szarżą. Miałem kilka sekund na znalezienie jego słabego punktu, wiedziałem że długo nie przytrzymam napierającego wroga. Pod jego cielistą i brudną koszulą spostrzegłem krew, to był jego słaby punkty, wystarczyło z całej siły uderzyć w słabe miejsce pirata i on będzie  zwijał się z bólu. Nie będzie to takie proste pomyślałem, otrzymałem powitalną tubę w twarz, przymroczyło mnie. Upadłem na stół, oprawca skoczył na mnie i zaczął mnie okładać swoimi potężnymi łapami. Po kilku ciosach ledwo widziałem na oczy, krew zlatywała mi z łuku brwiowego i nosa. Helios, bo tak miał na imię ten niepokonany pirat odwrócił się i zaczął świętować swoje zwycięstwo, to była moja szansa. Rozejrzałem się i spostrzegłem niedaleko wystający ze stołu drewniany kij, złapałem go w rękę i z całej siły wepchałem mu prosto w ranę, bul był tak duży, że napastnik padł od razu na ziemie, tym samym wygrałem drugą walkę. 

-Brawo! Wygrałeś już 2 walki, pokonałeś mojego największego pirata majtku! - wykrzyknął Kapitan Eventus. 

-Wow! Widziałeś to? - krzyczy jeden z piratów.

- Ten młody jest świetny! - wykrzykuje kolejny.

Kapitan dał mi chwilę bym odsapnął, udałem się do łazienki, gdzie opłukałem swoją zakrwawioną twarz i wyplułem krew, która była w moim gardle. Patrzyłem nostalgicznie w popękane lustro i zastanawiałem się co czeka mnie, gdy udam się do Kapitana. Wziąłem kilka głębszych oddechów i ruszyłem do jadalni, gdzie odbywała się cała uczta, tam miałem stoczyć ostatnia walkę dzisiejszego wieczoru. Piraci zrobili krąg, w którym stałem ja i mój ostatni przeciwnik. Było ich około 240. Moim rywalem był stary i ślepy pirat, więc pomyślałem jesteśmy już w domu i mamy wolność na wyciągnięcie ręki, co się później okazało był to wielki błąd. Niewinnie wyglądający staruszek przemienił się w krwiożerczą bestię rządną mojej krwi za kilka złotych monet. Sam miał wypchane po sam szczyt, lecz było mu jeszcze mało i chciał więcej i więcej. Z jego spodni wysypywały się złote monety, które wysypywały się tworzyły linię, która prowadziła w moją stronę. Wiedziałem, że i tym razem muszę działać inteligentnie, nie siłowo. Ruszyłem w stronę otwierających się drzwi i jednym zgrabnym ruchem wyrwałem klamkę, miałem już broń, która pomogła mi pokonać mojego wroga. Uderzałem w niego z całych sił, jeden cios, drugi, trzeci, wpadłem w amok i waliłem go bez przerwy, wreszcie padł, a ja zwyciężyłem swoją ostatnią walkę. Spoglądając na innych piratów zauważyłem, że 3 monety wyleciały z pokoju...

 

MUawgdP.png

 

Gdzieś zgubiły się 3 monety! Uda Ci się je znaleźć? Pomóż mi i je odszukaj! Liczę na Ciebie.  Czytaj uważnie, zwracaj uwagę na szczegóły.

Podpowiedź: 

 

PIERWSZA MONETA

DRUGI KWIETNIA

CZWARTY LUTY

PIĄTY CZERWCA

DRUGI LIPIEC

SIÓDMY LISTOPADA

CZWARTY GRUDNIA

 

,,Daty i zegarki są wynalazkiem ludzi."


DRUGA MONETA 

Mam taki notes, w którym każdego dnia zadaje sobie jedno bardzo ważne pytania. Jedna liczba to klucz, który otworzy wszystkie zamki. 

 

TRZECIA MONETA

Jeden z moich kamratów,

Kucharz znakomity,

Kiedy pusty brzuszek, zawsze idziesz w jego stronę,

Miły, sympatyczny brah na statku,

Trzyma krótko swoją pomoc,

Radą zawsze poratuje,

Choć w gębę też dać umie!

Krwią splecione jego noże,

Chodź zawsze chodzi w czerwonym kolorze.

 

Jak podobała Ci się opowiadanie oraz zagadka? Daj znać w komentarzu! ;) 

  • Lubię to! 4
  • Kocham to! 3
  • Super 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

coraz dziwniejsze te wstępy do filmów porno

pewnie w pokoju jakimś leży 

Edytowane przez ZE†HÄ
  • Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genialne! :D chce więcej :rage2:

  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AMAZING :O 

  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to czekam na kolejne takie zagadki 

  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się czyta Ale te zagadki to niech pirat też rozwiązuje xd

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemnie się czyta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...