Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

*Imię: Wiktor

*Jak dużo czasu spędzasz na forum: Jak widać bardzo dużo, praktycznie siedze cały czas i cały dzień :) nie licząć szkoły oraz pracy, dzisiaj wpadł mi 6d online.

*Coś o sobie: Nazywam się Wiktor, mam 18 lat oraz mieszkam w Łodzi, uczęszczam do szkoły na kursie informatyka, jestem osobą która łatwo nie odpuszcza i praktycznie się nie poddaje.

*Dlaczego Ty: Chciałbym podjąć jakieś dalsze kroki na forum oraz praktycznie pomóc Typerom iść dalej do przodu ;) 

*Jaką dyscypliną sportu chciałbyś się zajmować: Piłka Nożna - Jeżeli chodzi o piłkę dogadałem się z @`KenShi.🔥 i udostępni mi ten dział więc nie ma z tym problemu.

*Zapoznałeś się z regulaminem Typera [TAK/NIE]: TAK

Tak btw. Wcześniejsze moje podanie zostało przyjęte, jednak z mojej słabej aktywności oraz nie dogadałem się z osobą, zrezygnowałem jednak z tej posady, na pewno tym razem sytuacja taka się nie powtórzy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK
+Miał tą rangę tutaj
+Aktywny w każdym dziale typera od samego początku powstania tego działu
+Chętnie oddam dział piłki nożnej, bo nie lubię jej podliczać :P 
+Ogarnie chłopak

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

NA TAK

+ Doświadczenie

+ Wiek

+ Chęci do wrócenia

+ Aktywny

+ Podanie ładnie napisane.

------------------------------------------------

Nic więcej od niego nie oczekiwać tylko brać :D^^ 

Powodzenia! 

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

Najbardziej mnie boli to, że byłeś Gamerem i zrezygnowałeś z powodu: brak chęci, znudziło mi się to. 

Do czego wiąże? Było dawno, ale jednak człowiek szybko się nie zmienia. Obawiam się, że po jakimś czasie, jak zobaczysz jaka ta praca jest czasochłonna, męcząca no i przede wszystkim bardzo dokładna, to odechce Ci się i ujrzę kolejny temat z nazwą [REZYGNACJA]. 

+ Zaangażowany, aktywny 

+ Miły, pracowity

+ Relacje z użytkownikami 

- Głupie rezygnacje, brak chęci itp. 

Bym napisał, że jestem NEUTRALNY, ale nie znoszę jak ktoś tak pisze, dlatego trzymaj moje TAK i nikogo nie zawiedź! 

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osoba która lubi przebywać na forum i się na nim udzielać,doświadczenie masz, chęci tak samo-oby nie znikły po "x" czasie.

Tak

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak

+doświadczenie

+wiek

+aktywność

Ps. Jeśli napiszesz rezygnację z powodem takim jakim @looĸ [*]  napisał to sam ci nakopie do dupy! 

Powodzenia ;) 

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
VIP

Jestem na Tak

+ Wiek

+ Miał tu Typera

+ Aktywność

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również na Tak

+Był typerem

+Wiek

+Aktywność

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak normalnie, to byłbym na nie, ale wierzę w ludzi i ich zmianę na dobre.

Ode mnie masz tak, pod warunkiem, że nie powtórzy się sytuacja z poprzednich rang,

z których rezygnowałeś, bo ci się znudziły, czy odechciało ci się nimi zajmować.

Poprawiłbym jeszcze estetykę podania, gdyż posty w typerze powinny być przejrzyste

i w miarę możliwości ładne, zachęcające.

Poza tym nie ma się do czego przyczepić. Powodzenia ;) 

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dam Ci na tak

+Aktywność

+Ogarnia

-Częste rezygnację, ostatnio gdy byłeś Typerem zrezygnowałeś po paru dniach, z @majqeś 🌹 nawet Ci grafiki robiliśmy, ale najwyraźniej NIE miałeś chęci do dodawania tematów ;( 

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Postanowiłem Ci dać drugą szansę, jeżeli tym razem zrezygnujesz znajdę Cię i zamorduję! Zgłoś się do mnie na PW w celu ustalenia kilku szczegółów Twojej pracy jako Typera. Pozwodzenia ;) 

• Lubię to! 2
  • Kocham to! 1
  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

narzedzie_qwqnnqe.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...