Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

57338902_1922043057925074_65734856674419

Czy uważasz, że nauczyciele zawsze mają rację? Wyjaśnij w kilku zdaniach swoją opinię, sprawi to że Twoja wypowiedź nabierze większego sensu! ;)

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale jacy nauczyciele??? sprecyzuj to proszę cię czy chodzi ci o to jak nauczają w szkołach podstawowych itp czy np nauczyciel tańca

Jeśli miałeś na myśli że w szkołach podstawowych, ponadgimnazjalnych, licea itd to oczywiście że nie mają racji ponieważ nie raz u mnie w szkole udowadniało się nauczycielom że są w błędzie dzięki wikipedii zdali sobie sprawę z tego ile błędów na jednej lekcji mogli popełnić.

Natomiast jeśli ci chodzi o nauczyciela tańca załóżmy tango to jest jeden lepszy a drugi gorszy nauczyciel tańca nie sądzisz? Twoje pytanie nie jest dobrze sprecyzowane więc nie wiem jak dokładnie mogę to napisać, ale powiem jedno. ŻADEN CZŁOWIEK NIE MA ZAWSZE RACJI. Pozdrawiam :D

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Każdy ma po te 5% racji nikt nie jest doskonały. Ktoś może mieć rację w sprawach publicznych, a ktoś w sprawach prywatnych. Nikt nie jest też człowiekiem idealnym, bo taki człowiek nie istnieje.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nauczyciele ? Przesadzają, mają ferie święta, wakacje ( no tak parę razy się przejadą) Teraz w trakcie strajku mają problem że dostali za małą wypłatę ? Śmieszą mnie, jak im zle to niech idą zamienia sie z górnikami lub lekarzami. Ponad 4 tyś zarabiać za 20 h pracy ? 4 nauczycieli na jedną klasę, w dupię sie przewraca. Zobaczyli że górnikom się udało, lekarzom to tez spróbują, czy nauczyciele życie narażają ? To jest moje zdanie

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, nie zawsze. Nauczyciele to tacy sami ludzie jak my, popełniają błędy, ale gdy się im zwróci uwagę pewnie usłyszysz takie zdanie jak "nie dyskutuj ze mną" przynajmniej u mnie tak było jak jeszcze chodziłam do szkoły. Najgorsze jest to, że nauczyciele (nie wszyscy) traktują ucznia jak po prostu ucznia, a nie jak człowieka, nie potrafią okazać zrozumienia i postawić się na jego miejscu, a powiedzieć nic nie możesz, bo wylądujesz u dyrektora na dywaniku i będą z tego jeszcze większe kłopoty, a na co to komu. Co do strajków mam podzielone zdanie, bo są naprawdę dobrzy nauczyciele, którzy na nią zasługują, a też tacy, którzy w ogóle w szkołach nie powinni pracować. W końcu praca nauczyciela to nie tylko to co robi w szkole, ale i też poza nią, czyli sprawdzanie kartkówek, sprawdzianów i ogólne przygotowywanie tematów na następną lekcję to też zajmuje dość sporo czasu, a też warto zwrócić uwagę na to, że nauczyciele także mają rodzinę, dzieci, na które muszą poświęcać swój czas. Nie mam nic ogólnie do nauczycieli, niech walczą o tą podwyżkę, ale nie kosztem uczniów. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
VIP

Nie zawsze mają rację.

Tak jak dzisiaj miałem "W tym laptopie jest procesor I5" A piszę obok procesor i3

• Haha 1
  • Zdziwiony 1
By john,

Jest napisane* :v

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
VIP

U mnie u nauczycielki była zasada.

1. W tej pracowni Pani Ula ma zawsze rację.

2. Jeżeli nie ma racji patrz pkt 1.

I akurat ta nauczycielka zawsze miała pojęcie o czym mówi, inni nauczyciele pletli bzdury więc ni chuja nie mają racji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W szkole do jeszcze pół biedy, z reguły chociaż wiedzą jak masz na imię.

Na studiach jesteś jedynie numerkiem w indeksie, tam to już w ogóle każdy ma w ciebie wyjebane xD. Na studiach najczęściej mają racje i warto się nie wychylać, ale w szkole to tam głupoty gadają xdd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No chyba nie mają racji

Uczą tego czego nie powinni po co mi do życia potrzebne jakieś pierwiastki i wzory? Powinni uczyć tego co potrzebne w życiu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W moim przypadku mają rację. 

Pamiętam miałam taką żmije z przedmiotów zawodowych, i ona zawsze wszystkim mówiła że nie będziemy pracować w zawodzie. 

Miała rację. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Head Admin

Nie ma osoby nieomylnej, jeśli ktoś ma takie mniemanie o sobie, to jest w błędzie. Sam wiele razy poprawiałem nauczycielkę, albo pomagałem jej w znalezieniu bugów w kodzie u kolegi (profil informatyczny), bo nie potrafiła sobie z nimi poradzić. Przede wszystkim nie bała się przyznać do tego, że czegoś perfekt nie umie i potrafiła zapytać się mnie, czy jej pomogę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mają rację, aczkolwiek nie zawsze 

Nie mam przykładu żeby udowodnić 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Junior Admin

1. Nauczyciel zawsze ma rację. 

2. Jeżeli nie ma racji spójrz wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie nie skoro baba nie wierzy w płasko ziemie to chyba nie ma racji 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rzadko :)) Po strajku nauczycieli uważają, że podwyższą im pensje (raczej nie) wyjeżdżają z nami na wycieczki szkolne, za które my oczywiście płacimy i jeszcze im mało? Za tych debili organizujemy apele, które niepotrzebnie trwają godzinę lub dłużej zamiast powiedzieć coś od siebie krótkiego. Płaczą, że my się nie uczymy, ponieważ sami nie umieją tego robić. Oczywiście po tym strajku myślą, że damy rade poprawić wszystkie oceny (No to jest prawie że niemożliwe.) A jeżeli chodzi o to czy mają rację to pierdolą głupoty a nie rację. Jestem chyba jedną z 60 osób, które są zagrożone z chemii na koniec roku tylko dlatego, że facet który dostaje pieniądze za "uczenie nas" wcale tego nie robi lub opowiada coś co nie jest na naszym poziomie. | JAK TU ZDAĆ? | Nauczyciele to też niezłe ziółka - spotykam codziennie sytuacje w swojej szkole jak jesteśmy wyzywani od leniuchów i debili, a co za tym stoi? Debilni nauczyciele, którzy nie potrafią wytłumaczyć jak wszystko trzeba rozwiązać, czytają wszystko z książki i myślą, że to nam wystarczy, uważają że na pstryknięcie palca będziemy to umieć. Następnego dnia jebną nam kartkówkę z czego 3/4 osób dostanie po jedynce. Oczywiście powiedzą swój zajebisty tekst na świecie, który jest bardzo popularny wśród debili (nauczycieli) "PRZECIEŻ TO JEST PROSTE, JAK MOGŁEŚ/AŚ DOSTAĆ Z TEGO JEDYNKĘ?". Większości nie mają czasu by poświęcić nam aby coś wytłumaczyć, nie zostaną po lekcjach bo też to jest strata czasu skoro "debilny uczeń" tego nie zrozumie.  Wkurwia mnie to, że mamy zakaz w szkole używania telefonów komórkowych (nawet na przerwie) - jest lekcje mija z 10 minut i nagle dzwoni ktoś do pieprzonego nauczyciela, który mówi, że musi odebrać (faworyzacja????) skoro jest zakaz to zakaz. Bijesz się dla żartów z kolegą/koleżanką, nauczyciel oczywiście podchodzi i prosi o twoje imię i nazwisko podajesz i za 5-10 minut dostajesz uwagę "Uczeń/uczennica na przerwie uderzył/a kolegę/koleżankę. Takie zachowanie jest niedopuszczalne wśród rówieśników". Skoro nie ma żadnych siniaków czy bólu to dlaczego od razu uwaga? Mają w dupie to, że staramy się jak możemy a i tak nic z tego nie wychodzi.

U mnie mamy zakaz chodzenia w krótkich spodenkach po szkole ( W LATO TEŻ KUMACIE? XD) - Ponoć jest to niestosowne i nauczycielom to przeszkadza.

Debil z mojej klasy od 1 podstawówki chodził ze mną do klasy (wiem że sie powtarza ale myślec mi sie nie chce) dusił mnie, pomiatał mną jak zwykłą szmatę i zachowywał się jak kretyn (tak jest do dziś) trwało to kilka lat, że znęcał się nad dziećmi. Teraz gdy nadal jestem z nim w klasie oczywiście on dostaje ode mnie po ryju ( TO JUZ WEZWANIE RODZICÓW OMG), a jeżeli on zacznie bić dzieci młodsze od niego to nauczyciele w ogóle nie reagują mają to w dupie. Biorą go oczywiście do sali i mówią mu: "Nie możesz tego robić, to jest złe, po co to robisz, dlaczego?" Brak jakiegokolwiek zainteresowania wśród tych kretynów. Nie uczy się w ogóle dostaje dzień w dzień jedynki a i tak zdaje |?| Ja sie kurwa staram napisać chociaz coś na 2 a oni go po prostu przepuszczają jak gdyby nigdy nic się nie stało i dobrze się uczył ( NO KURWA WTF ) Podejście do dyrektora oczywiście nic nie zrobi. 

No cała rozpiska odbyła się wsm w mojej szkole i mam jej dość dosłownie XDD

Przepraszam za moją kulturę ale nie da się nie wkurwić 

"Nauczyciele" znaczy się debile nie mają prawie wcale racji rzadko im się to zdarza. 

Dziekuję nara.

• Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nauczyciele nigdy nie mają zawsze racji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie XD moja facetka od geografii klóciła sie ze mna, o polozenie polski... z niej to taki geograf jak ze mnie elektryk XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi