Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

witam taka ochota mnie naszła na zagranie na tym serwerze , no spodobał mi się ale główną przyczyną jaka jest że się odechciewa na tym serwerze to modele broni na starcie a mianowicie;

+ na start darmowe freelevel ( 8) 

- dagle od poziomu 10

- scout od poziomu 12 

- jakaś już normalniejsza broń która pomoże szybciej wbić większy level dopiero jest od poziomu 20 

daglami to napierdzielasz ile wlezie  i praktycznie nawet jak ulepszysz go to i tak to jest bezsensu 

ze scouta to w ogóle się nie opłaca strzelać  bo to strata czasu 

proponował bym dodać jakąś broń dla nowych ludzi co dopiero zaczynają grać  bo napierdzielanie z dagli czy też zwykłego glocka to jest bezsens 

to by było tyle z mojej propozycji mam nadzieje że zostanie jakoś pozytywnie rozpatrzona  

PS: to by jakoś bardziej zachęciło graczy do grania w tą fajną i ciekawą gierkę 

można by było nawet ulepszyć vipka np z p90 albo zwykłego aka47 czy coś w tym  stylu w tedy serwer  jakoś bardziej by się rozkręcił i zarabiał na zakupach vipa 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hejo, Na starcie jest i tak ułatwienie dla nowych graczy tak jak pisałeś - /freelvl.

Wszyscy gracze wbijają z ulepszonego deagla, którego ulepsza się w /sklep.

Na serwerze są jeszcze misje dostępne pod /misje za które dostaję się też sporo expa co=szybciej wbijasz lvl. :)

Nie trzeba zabić zombiaka. Wystarczy, że w każdego zombiaka oddasz strzał, ktoś go dobije, a Ty dostajesz expa za asystę.

Żeby otrzymać medal i tak trzeba zresetować lvl, gdy osiągnie się lvl 84.

Otrzymujesz wtedy nóź, regeneracje HP itp.

LVL resetuję się aż 10x bo jest 10 medali, z każdym medalem ma się większą regenerację, inny nóż, później teleporty.

Więc i tak 10x trzeba wbijać lvl od broni najgorszych do poziomu 36 żeby mieć granaty z p90.

Jaki byłby sens dawania super broni na start,  gdy na serwie chodzi o to by od najgorszego nooba, stać się najlepszym z największą ilością medali.

8 godzin temu, naznaczony napisał:

można by było nawet ulepszyć vipka np z p90 albo zwykłego aka47 czy coś w tym  stylu w tedy serwer  jakoś bardziej by się rozkręcił i zarabiał na zakupach vipa  

Jeśli możesz to wytłumacz co miałeś tu na myśli.

Serwer dalej jest dopracowywany.

Pomyślę nad tym dziś, porozmawiam z FABSem i zobaczymy czy coś się da zrobić.

Także informację o tej propozycji napiszę dziś, ew jutro.  :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
13 godzin temu, Sandra napisał:
22 godziny temu, naznaczony napisał:

Jeśli możesz to wytłumacz co miałeś tu na myśli.

chodziło mi o ty że z tego co pamiętam top vip ma tylko podwójny skok ale głównie ludzi by kręciło gdyby nawet miał najzwyklejszą broń która dopiero jest dostępna od poziomu 20  :D 

Cytat

ps ; żeby już nie pisać  to poczekam na werdykt :D 

Edytowane przez naznaczony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak pisałam, dziś porozmawiam z FABSem.

11 godzin temu, naznaczony napisał:

chodziło mi o ty że z tego co pamiętam top vip ma tylko podwójny skok

VIP owszem ma podwójny skok oraz:

+5 expa za zabicie Zombie,

swój model, więcej HP i armora itp.

Co samo +5 expa daje bardzo dużo.

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

narzedzie_qwqnepw.png

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...