Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:  Mateusz

Nick : [EBE]WalSie.!  [EBE]WalSie.!

Link do gt (gametracker): https://www.gametracker.com/player/[EBE]WalSie.!/188.165.21.245:27580/

Doświadczenie:  7 lat

Znajomość amxx [1/10]: 7/10 Nie tylko zm

Coś o sobie:  Mam 23 lata, pracuje przy rusztowaniach( montuje/demontuje) po pracy lubie spedzic czas przed dobrym serwerem counter strike.  jestem aktywnym graczem.  I bardzo by wam sie przydal nowy admin, z regoly gdy gram nie ma zadnego online, a gracze robia co chca. Chcial bym to zmienic, jak i inne kwestie. Skladki oczywyscie place z gory. itp

pozdrawiam

Mikrofon [Tak/Nie]: Tak

Akceptujesz regulamin? [Tak/Nie]: Jasne.

Składka?[Tak/Nie]: Oczywiscie

Kontakt[Steam/GG]: gg 2876181 bodajze, chociaz nie korzystam z gg. dla chetnych podam numer  tkz Firmowy. tylko dla osob z gier.

Chciałbym by na serwie był porządek.  

Star Wars mod wpadł mi w gust wiec chce by nie było żadnych niechcianych przez graczy sytuacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tak.. Juz nie afczysz a wiec jak obiecalem.

Tylko  bardziej kontroluj emocje, TO ze bylem neutral

co do twego admina nie oznacza ze odrazu cie

skreslilem :P Powodzenia. Licze na cb'

Ps: Twojego 1 rekru Nie zostalo odrzuczone, Zostal tylko ZAMKNIETY TEMAT Ponieważ o to prosiłeś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na NIE , odczekaj 7 dni od poprzedniego podania.

Podanie kopiuj -> wklej (byle jak)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem nie potrzebny jest kolejny admin na serwerze, jest już nas duzo, każdy z nas pilnuje ile może, moim zdaniem bezsens i właściciel lub opiekun powinien zamknąc rekrutacje 

Pozdrawiam . 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, O.G KusH napisał:

Moim zdaniem nie potrzebny jest kolejny admin na serwerze, jest już nas duzo, każdy z nas pilnuje ile może, moim zdaniem bezsens i właściciel lub opiekun powinien zamknąc rekrutacje 

Pozdrawiam . 

Zle mowisz, Mimo ze jest z 5-6 adminow to w wczesnych godzinach owych adminow nie ma, Nie raz widzialem jak boty z VPS'A (PRWD.) Reklamowali, albo ktos ciagle kogos wyzywal, Gdy wlasnie tych adminow nie bylo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 minuty temu, xxErenXX napisał:

Zle mowisz, Mimo ze jest z 5-6 adminow to w wczesnych godzinach owych adminow nie ma, Nie raz widzialem jak boty z VPS'A (PRWD.) Reklamowali, albo ktos ciagle kogos wyzywal, Gdy wlasnie tych adminow nie bylo.

Nie chce byc niegrzeczny czy coś ale o wczesnych godzinach mało kto gra na serwerze . Praktycznie ludzie schodzą sie o godzinach popołudniowych jak skończą szkoły itp .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bedę na  tak lecz:

- odczekaj te 7 dni.

-a tak to wszystko na +

1 godzinę temu, xxErenXX napisał:

a co do tego nikt nie będzie siedział po nocach/wczesnych godzinach  bo jaśnie panu się nie podoba że nie ma admina a jakoś nie chce mi się  wierzyć że ten gracz będzie grał z rana.

Edytowane przez B jak Hentai :D
  • Lubię to! 1
  • Nie lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam co tu pisać bo Te podanie i tak nie będzie brane pod uwagę twoje wcześniejsze podanie nie zostało ani zakcepotwane ani odrzucone  nawet jesli to 7 dni chyba nie minęło i bezsensowne zasmiecasz dział tamto podanie zostało tylko zamknięte.

Nie wspominając o twoim zachowaniu pod ostatnim podaniem.

• Lubię to! 1
  • Nie lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W dniu 15.05.2019 o 19:46, xxErenXX napisał:

Ja  jestem na urlopie tak samo jak Hentai chyba i chyba logiczne ze każdy ma takie coś jak życie realne i nie będzie Ci siedział na serwerze od 1 na ranem do 24  I Kush ma rację względem mnie bo wątpię ze pan który napisał podanie będzie 24 na 24 no chyba że będzie tyle siedział to będę na tak @xxErenXX jakoś nie widzę Cię 24 na 24 

Edytowane przez MaRioV5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

xD lel ._,  każdy na l4? xD Nw też skomentuję to iż 7 dni nie minelo xdd tak to bd yop...

Edytowane przez KILL ME
-.- ._.
  • Nie lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 16.05.2019 o 21:00, MaRioV5 napisał:

Ja  jestem na urlopie tak samo jak Hentai chyba i chyba logiczne ze każdy ma takie coś jak życie realne i nie będzie Ci siedział na serwerze od 1 na ranem do 24  I Kush ma rację względem mnie bo wątpię ze pan który napisał podanie będzie 24 na 24 no chyba że będzie tyle siedział to będę na tak 

Ja bym siedzial 24/7 ;P :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znowu robicie młyn pod jego podaniem, to nie jest post dyskusyjny, nikogo nie obchodzi kto ile by siedział na serwerze, przestańcie spamić i napiszcie tylko swoją opinię. Chociaż i tak podanie powinno być zamknięte dawno temu, bo nie minęło 7dni.

@LewyBrzeG @saYs

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapraszam do zapoznania sie z owymi wymaganiami: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

narzedzie_qwqnnqn.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...